ENGO Controls

engo-pokoj-niebieska-kanapa

ENGO Controls - kim jesteśmy?

Jako zespół ENGO Controls wsłuchujemy się w potrzeby Klientów. Wierzymy, że technologia jest dla ludzi – nigdy odwrotnie. Dlatego z największą starannością testujemy zaprojektowane produkty. Sprawdzamy, czy są intuicyjne w obsłudze, czy posiadają wszelkie możliwe usprawnienia, czy ich funkcje są przydatne na co dzień. Dopiero, gdy odpowiedź na te pytania jest twierdząca, urządzenia trafiają na rynek. Chcemy, aby nasze produkty były częścią bezpiecznej, domowej atmosfery. Komfort to nie tylko wygodna kanapa czy miękki fotel. To odpowiedni mikroklimat wnętrz, ciepła podłoga, nastrojowe oświetlenie, doskonałe samopoczucie we własnym domu.
Pragniemy dostarczać nowoczesnych rozwiązań, które najlepiej dopasują się do stylu życia domowników i zadbają o to wszystko.

ENGO Controls - o wszystko zadbamy!

Tworzymy najwyższej klasy urządzenia sterujące. Podnosimy ich użyteczność, wykorzystując innowacyjne rozwiązania. Projekty ENGO Controls są przemyślane i wynikają z aktualnych potrzeb rynku. Naszą miarą jakości jest: sprawne działanie produktów, łatwość obsługi, wydajność ogrzewania. Dodatkowo dajemy aż 5 lat gwarancji na produktów, a rozstrzygając kwestie reklamacyjne, zawsze mamy na uwadze dobro Klienta.

ENGO Controls - nasze wartości

Pragniemy zapewnić Klientom wygodę przy minimalnym obciążeniu przyrody. Stawiamy na odpowiedzialność ekologiczną oraz sprawdzone w działaniu technologie. Sterowanie ogrzewaniem pozwala na oszczędność energii. Zużywamy tylko tyle ciepła, ile potrzebujemy. Dom jest optymalnie ogrzany, a rachunki niższe. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne, wydajne rozwiązania. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi technologiami przyszłości (Tuya Smart).Zmierzamy w kierunku proekologicznym. Mniejsze zużycie energii, to mniej zanieczyszczeń. Nasze urządzenia pomagają odciążyć środowisko naturalne.

engo-termostat-bialy
engo-silownik
engo-termostat-czarny
engo-nadajnik-bialy