EPUFLOOR

trawa-hotel-lezaki

EPUFLOOR - gwarancja i pewność zakupów

EPUFLOOR jest jednym z największych dystrybutorów sztucznej murawy, dla którego najważniejszy jest klient! Swoje usługi wykonujemy kompleksowo, a naszą trawę syntetyczną dostarczamy na terenie całego kraju. Oferujemy szereg rodzajów i gatunków trawy krajobrazowej i ogrodowej, która doskonale sprawdzi się na przydomowym trawniku, balkonie, tarasie oraz w wielu innych miejscach. Nasze produkty stanowią gwarancję najwyższej jakości, nawet podczas wieloletniego i intensywnego użytkowania.

EPUFLOOR - bogata oferta traw

W naszej bogatej kolekcji traw znajdą Państwo wiele rodzajów sztucznej trawy o specjalistycznym przeznaczeniu.
Jeśli interesuje Państwa trawa sytetyczna, która jest wysokiej jakości produktem imitującym trawę naturalną, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Mamy wszystkie rodzaje trawy, jakich potrzebują nasi klienci!
Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku sprawiają, że nasza oferta jest konkurencyjna i cieszy się wielką popularnością.

EPUFLOOR - Epufloor Forest

Sztuczna trawa Epufloor Forest to jeden z naszych topowych produktów z linii premium. Jej wysokiej jakości włókna o wysokości 45mm są niezwykle miękkie i miłe w dotyku. Soczysto zielona barwa trawy przyciąga uwagę i zachwyca swoim naturalnym wyglądem. Jej nazwa także nie jest przypadkowa- odpowiednio gęste runo nadaje dodatkowej miękkości. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia wrażenie stąpania po delikatnym i puszystym leśnym mchu. Trawa Forest pomoże Ci wyznaczyć strefę relaksu i odpoczynku, w której będziesz mógł spędzić popołudnia czytając najnowszą książkę lub słuchając ulubionej muzyki. Całość aranżacji tego miejsca mogą dopełnić drewniane meble ogrodowe, z którymi trawa doskonale się komponuje. Chodzenie boso po tak aksamitnym trawiastym dywanie odstresuje Cię i dodatkowo zrelaksuje.

EPUFLOOR-ogrod-z-basenem
trawa-plac-zabaw
trawa-ogrod
EPUFLOOR-taras
EPUFLOOR-ogrod