Postaw na wygodę, bezpieczeństwo i design.

Epufloor to łódzka firma, której głównym celem jest udoskonalanie polskich i międzynarodowych obiektów sportowych. Jako dostawca wysokiej jakości nawierzchni rekreacyjnych ulepsza tereny dedykowane miłośnikom aktywnego spędzania czasu.


Zdobycie zaufania klientów na tej płaszczyźnie skłoniło firmę do stworzenia marki Epuflooring, specjalizującej się w systemach dekoracyjnych podłóg i ścian, wykończeniu powierzchni przemysłowych oraz rozwiązaniach do ogrodu i tarasu.

Tak powstały trzy odrębne działy poświęcone wyżej wymienionym zagadnieniom:

Epuflooring DECORATIVE to systemy dekoracyjne podłóg oraz ścian, na które składają się produkty trzech marek: podłóg winylowych VinylTechLab, hiszpańskiego producenta mikrocementu CEMHER oraz włoskiego brandu systemów dekoracyjnych ELEKTA.

Co nas wyróżnia?

Epuflooring INDUSTRY to głównie powierzchnie przemysłowe. Marka proponuje swoim klientom między innymi posadzki parkingowe, magazynowe czy garażowe. Wszystkie propozycje powstają z bezpiecznych materiałów, dostosowanych do przemysłowych warunków.


Epuflooring GARDENswoją ofertę kieruje do osób chcących w oryginalny sposób wykończyć taras i zieloną przestrzeń wokół domu. Z bogatego wachlarza propozycji chętnie korzystają również parki miejskie.

ul. Kopcińskiego 77,
90 - 033 Łódź
+48 509 914 001
dok.epuflooring@epufloor.com