ES-Gastro

ES-Gastro – kilka słów o nas

Firma Es-Gastro powstała z pasji do gastronomii. Jako hurtownia gastronomiczna w Łodzi działamy od ponad 10 lat, a zdobyte doświadczenie pomaga nam dobierać najlepsze rozwiązania dla rozwoju Twojej działalności. Tworzymy od podstaw zarówno projekt zaplecza gastronomicznego, jak i świadczymy usługi doradcze mające na celu poprawę funkcjonalności już istniejących kuchni. Wszystkie urządzenia gastronomiczne w naszej ofercie są objęte gwarancją. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, który zapewni bezproblemową eksploatację zakupionego sprzętu przez długie lata. Jeśli zależy Ci na współpracy z doświadczonymi fachowcami, dla których ważne jest dobro Klienta, jesteś we właściwym miejscu. Przekonaj się, że warto zostać naszym Partnerem biznesowym – dołącz do szerokiego grona zadowolonych Kontrahentów!

ES-Gastro – nasze produkty

Jeśli potrzebujesz projektu technologii, wyposażenia lub doposażenia w sprzęt gastronomiczny, meble ze stali nierdzewnej, przyborów kuchennych, szkła i porcelany bądź profesjonalnego serwisu urządzeń gastronomicznych?

Z pasji do gastronomii

Firma Es-Gastro powstała z pasji do gastronomii. W branży działamy od ponad 10 lat, a zdobyte doświadczenie pomaga nam dobierać najlepsze rozwiązania dla rozwoju Państwa działalności. Tworzymy projekty zaplecza kuchennego od podstaw jak i doradzimy jak poprawić funkcjonalność już istniejącej kuchni. Wszystkie urządzenia gastronomiczne w naszej ofercie są objęte gwarancją i zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny zapewni długie late eksploatacji zakupionych przez Państwa urządzeń.