Espiro

Espiro - posiadamy wieloletnie doświadczenie

Jako zespół od ponad 25 lat z pasją tworzymy wózki i produkty dla dzieci. Jako Baby Design Group jesteśmy zespołem specjalistów, ale przede wszystkim jesteśmy rodzicami i właśnie to piękne i osobiste doświadczenie dało początek marce espiro. Od początku marce przyświeca hasło: DESIGNED TO MOVE, które jest kwintesencją tego, jak rozumiemy rodzicielstwo i jakie produkty tworzymy.
W espiro wierzymy w aktywne i radosne odkrywanie świata z dziećmi oraz dbamy o to, aby wraz z pojawieniem się maluchów mobilność rodziców nie została niczym ograniczona. Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci, dlatego nasze produkty w pełni spełniają wymagania Was- rodziców i Waszych pociech.

Espiro - postaw na bezpieczeństwo Twojego dziecka

Tworzymy dla Was przemyślane rozwiązania, niezawodne, wielozadaniowe i proste w obsłudze.
DNA espiro to: jakość, bezpieczeństwo i design. Oddajemy w Wasze ręce produkty przez nas zaprojektowane i przetestowane w europejskich instytucjach certyfikujących, jak i w naszym laboratorium. Wasza wygoda użytkowania i bezpieczeństwo maluchów to nasz priorytet. Nasz polski zakład produkcyjny daje nam możliwość tworzenia projektów i wprowadzania nowych kolekcji co roku. Pracując z młodymi polskimi projektantami dbamy o to, by produkty doskonale odzwierciedlały światowe trendy.
Towarzyszymy tysiącom rodziców w Polsce i Europie. Razem przemierzyliśmy już tysiące kilometrów. Staliśmy się członkiem rodzin wraz z narodzinami tysięcy dzieci!

Espiro - nowoczesny design

Design rozumiemy jako szereg procesów nadających wózkom dziecięcym formę, kształt i styl. Dla nas to nie tylko atrakcyjna kolorystyka, ale wielomiesięczne prace nad kształtem, krojem, właściwościami tkanin. Zależy nam, aby wózki 3w1 i wózki spacerowe były atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne. Design naszych produktów tworzą projektanci, inżynierowie, technolodzy, specjaliści ds. tkanin. Każdy wózek dziecięcy przechodzi długi proces prototypowania. Nasz polski zakład produkcyjny daje możliwość tworzenia projektów i wprowadzania nowych kolekcji co roku. Pracując z młodymi polskimi projektantami dbamy o to, by nasze wózki dziecięce doskonale odzwierciedlały światowe trendy.