Evkominki

evkominki-taras

Evkominki - kilka słów o firmie

Dostarczamy naszym klientom piece oraz kominki od przeszło 20 lat. Przez te ponad dwie dekady mogliśmy realizować swoją pasję, oferując klientom produkty, które wnosiły do ich domów ciepło, zarówno w sensie dosłownym, jak i tym przenośnym.
Od lat z chęcią rozwijamy siebie i firmę, inwestujemy w ludzi, własne umiejętności i warsztat, aby z zaangażowaniem i rzetelnością móc realizować kolejne, niekiedy bardzo wymagające zadania, jakie stawiają przed nami Klienci.
Nie boimy się wyzwań, a oryginalne i niestandardowe projekty dodają nam ożywczej energii. Stawiamy na współpracę z najlepszymi, sprawdzone materiały i rozwiązania. Połączenie wiedzy, zaangażowania i zdobytego doświadczenia, pozwala nam przygotować różnorodną ofertę z myślą o tym, by każdy z Państwa mógł odnaleźć w niej to, czego poszukiwał.

Evkominki - oferta kominków kaflowych

Kominek kaflowy to idealne rozwiązanie dla ludzi szukających rozwiązań nie tylko skutecznych, ekologicznych i wydajnych, ale także eleganckich. Będąc źródłem ciepła i twórcą niepowtarzalnego klimatu, kominek wykończony kaflami ze sprawdzonych manufaktur jest jednocześnie ważnym elementem aranżacji wnętrza. Szeroki wybór wzorów i kolorów otwiera przed nami nieskończone możliwości zapewnienia Państwu atrakcyjnego wizualnie urządzenia, a tym samym, przytulnej atmosfery.

Evkominki - oferta kominków nowoczesnych

Współczesne, kreatywne budownictwo, wykorzystujące niebanalne rozwiązania w kwestii designu, wymaga takiego samego, nietuzinkowego podejścia od wykonawców kominków. W ten sposób mogą one nie tylko zapewniać przyjemną temperaturę w chłodny dzień, ale być również spójnym elementem całego wystroju pomieszczenia oraz wzbogacać je swoim wyglądem. Mogą być one wbudowane w dowolne miejsce w ścianie, a płomień możemy podziwiać zarówno od frontu, jak i z dwóch lub trzech stron

Evkominki - kominki wolnostojące

Piec wolnostojący, czyli tzw. koza to wprost idealny wybór dla posiadaczy mniejszego domu, czy mieszkania – takiego, gdzie kominek mógłby się nie sprawdzić, lub nie zmieściłby się. Koza szybko się nagrzewa i oddaje ciepło całą swoją powierzchnią gwarantując szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu. Urządzenia te łączą urok ognia kominkowego z praktycznością nowoczesnego budownictwa, a gama dostępnych produktów, ich rozmiary i kształty, pozwalają sprostać potrzebom osób o wnętrzach zarówno tradycyjnych jak i bardzo nowoczesnych.

evkominki-kominek-duzy
evkominki-kominek-kaflowy
evkominki-kominek-nowoczesny
evkominki-kominek-pomaranczowy
evkominki-kominek-w-salonie
evkominki-kominek-bialy
evkominki-kominek-czarny