Evolution Home

zdj-glowne-fotel-rozowy-puf-stolik-szary

Historia Evolution Home

Evolution Home powstało jako naturalne następstwo pasji, doświadczenia i pracy właściciela. Jako firma szczycimy się jakością wykonania każdego jednego wyprodukowanego egzemplarza. W obrębie firmy są zrzeszone dwie marki. Evolution Home, będąca również nazwą firmy branduje meble, obrazy przestrzenne oraz szeroko pojęte dekoracje. COSMOLight jest naszą marką oświetlenia. Marka oświetlenia COSMOLight to przede wszystkim odpowiedź na szybko rosnącą świadomość estetyczną klientów.
Oferujemy niezwykłe lampy nadające wnętrzom zupełnie nowego wymiaru. Kolekcje zróżnicowanych, ale i spójnych ze sobą opraw tworzy doświadczony zespół projektantów.

Evolution Home — oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie gra kluczową rolę w urządzaniu i użytkowaniu wnętrz. Lampy, poza podstawową funkcją oświetlenia pomieszczenia, bardzo mocno podkreślają jego styl i je definiują. Oferowane przez markę COSMOLight lampy w stylu nowojorskim, lampy modern classic, nowoczesne i lampy loftowe, to niebanalne propozycje dla osób o wyrobionych gustach i projektantów rozumiejących znaczenie oświetlenia w aranżacji wnętrz. Tradycyjne kształty, idealne proporcje i doskonałe ozdobniki – są subtelne, a jednocześnie przykuwające oko. Cechy charakterystyczne lamp w stylu nowojorskim to złote, chromowane i niklowane wykończenia, mocowanie źródeł światła na świecznikach, piękne jasne abażury i mleczne szkła dają iście amerykański “look”, który zdobywa coraz większą rzeszę miłośników. Dopasowanie lamp to niełatwe zadanie, ale jesteśmy pewni, że zaproponowane przez nas produkty to ułatwią i pozwolą cieszyć się z wyposażania Państwa apartamentów i domów.

Evolution Home — meble

Przedstawiamy wyselekcjonowaną kolekcję mebli ze stali nierdzewnej, mebli lustrzanych, puf i dodatków. Dobry design naszych produktów i ich luksusowy charakter czynią z nich unikalną propozycję do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, modern classic i glamour. Nowoczesny glamour to nie tylko przepych, ale i elegancja. Kosztowne materiały są łagodzone przez stonowaną kolorystykę, najlepiej biel, neutralne beże i szarości.

Evolution Home — dekoracje

Każdy dom bez dodatków dekoracyjnych wygląda surowo i nieprzytulnie. Proponowane przez nas zróżnicowane kategorie dekoracji sprawiają, że każdy znajdzie produkt, który odmieni jego wnętrze. W naszej ofercie znajdziesz dodatki w stylach klasycznym, nowojorskim i nowoczesnym. W asortymencie znajdują się świeczniki, wazony, obrazy, lustra oraz donice. Donice sprowadzamy od hiszpańskiego producenta ekskluzywnych donic – Hobby Flower. Firmie od początku przyświeca filozofia oparta na jakości, innowacyjności i działaniu w zgodzie z naturą.

evolution-home-salon-bialy-kanapa-stolik-okragly
evolution-home-stol-krzesla-jadalnia
evolution-home-szara-kanapa-lampy-stolik
evolution-home-zloty-stolik