EW-MAR e-shop

kontynentalne-szare

EW-MAR e-shop - nowoczesne meble tapicerowane

W naszej ofercie sklepu internetowego EW-MAR e-shop znajduje się szereg nowoczesnych mebli tapicerowanych, których głównym punktem są oczywiście kanapy, sofy i narożniki do salonu. Duża część z tych produktów jest wykonana tak, by można było je wykorzystać jako dodatkowe miejsce do spania – wyposażone są w funkcję spania. Ponad to znajdą u nas Państwo także ławeczki tapicerowane, pufy i fotele. Idealne uzupełnienie wyposażenia każdego pokoju dziennego i dodatkowe, wygodne siedziska dla gości, gdyby było ich więcej niż dla jednego narożnika czy kanapy.

EW-MAR e-shop - urządź z nami swój salon!

Drugim punktem naszej oferty, doskonale uzupełniającym wcześniej wspomniane meble wypoczynkowe, są meble twarde do salonu. W tej kategorii przygotowaliśmy bardzo fajne produkty wyposażenia salonu takie jak meble systemowe, które sprawią że całe pomieszczenie będzie wyposażone kompleksowo. Oczywiście przygotowaliśmy tutaj także szereg pojedynczych mebli takich jak komoda, witryna, szafka rtv, ławy, krzesła, stoły i wiele więcej.

EW-MAR e-shop z nami zapewnisz sobie komfortowy sen

Bardzo popularna jest także kategoria oferująca meble do sypialni, których doskonałe i nowoczesne koncepcje sprawią że wasza sypialnia będzie wyglądać nie tylko nowocześnie, ale także będzie praktyczna i wygodna. Łóżka tapicerowane i kontynentalne, które oferujemy, wykonane są tak, aby zapewnić stabilność konstrukcji i zagwarantować spokojny sen. Do każdego z popularnych i dostępnych u nas łóżek do sypialni istnieje możliwość zakupu dodatkowych elementów takich jak materactoper czy pokrowiec.
Zakup odpowiedniego materaca jest niezwykle istotny dla naszego zdrowia, dlatego lepiej jest zakupić go ze sprawdzonego źródła, od polskiego producenta. Tanie zamienniki ze wschodu nie gwarantują wygody na dłuższy czas.

EW-MAR e-shop - nasze panele ścienne

Jako że bliskie jest nam wykończenie wnętrz w sposób nowoczesny, przygotowaliśmy dla Państwa  panele tapicerowane na wymiar oraz w kilku popularnych gotowych wymiarach. Panele ścienne tego typu znajdują swoje zastosowanie w wielu pomieszczeniach takich jak przedpokój, salon, sypialnia, korytarze i inne.

lozko-tapicerowane
kanapa-niebieska
panele-niebieskie
ew-mar-szafa