EXOWOOD

exowood-podlogi

EXOWOOD- czym się zajmujemy?

Firma EXOWOOD działa na terenie woj. Lubuskiego, głównie w powiecie żarskim i żagański.
Grono naszych zadowolonych klientów systematycznie rośnie, co pozwoliło nam poszerzyć zakres naszej działalności. W naszym Salonie sprzedaży znajdź Państwo wszelkiego rodzaju podłogi drewniane, począwszy od litych desek i parkietów po deski warstwowe, z drewna krajowego i egzotycznego. Dużym zainteresowaniem cieszą się tarasy drewniane i kompozytowe które są alternatywą dla tradycyjnych płytek stosowanych na zewnątrz np. na tarasach, schodach czy wokół basenów.

W naszej ofercie znajduje się również system elewacji i ogrodzeń kompozytowych co w połączeniu z tarasem z tego samego materiału tworzy harmonijną całość.

EXOWOOD – profesjonalna obsługa każdego klienta

Firma EXOWOOD podchodzi do każdego klienta indywidualnie i zawsze służy fachowym doradztwem w doborze gatunku drewna czy chemii potrzebnej do wykonania podłogi tak, aby cieszyła przez wiele lat. Zapewnia profesjonalne środki do pielęgnacji podłóg drewnianych które dodatkowo przedłużają piękno i naturalny wygląd. Stawia na jakość i profesjonalizm usług!
To co wyróżnia ją na tle innych firm to fakt, ze zapewnia kompleksową usługę wraz z dostarczeniem profesjonalnej chemii oraz podłóg drewnianych najlepszych producentów, z którymi współpracujemy od lat.

Kupujac w EXOWOOD cały materiał wraz z usługa przysługuje ulga w wosokośći 15 %, wiec za calość płacą Państwo tylko 8 % VATu.

EXOWOOD – skontaktuj się z nami w sprawie wyceny

Wszystkich zainteresowanych wyceną prosimy o przesłanie wymiarów tarasów, podłóg lub kontakt telefoniczny z Salonem sprzedaży. Pozwoli nam to, dokładnie wyliczyć ilości potrzebnego materiału oraz na przygotowanie atrakcyjnej oferty.

exowood-taras
exowood-sciana
exowood-taras-drewniany
exowood-podloga