Fabryka Wnętrz

panele-w-salonie-szara-kanapa

Fabryka Wnętrz - poznaj naszą firmę

Firma Fabryka Wnętrz działa od 2002 roku w branży budowlano- wykończeniowej. Początek naszej działalności stanowiły systemy dekoracji wnętrz i farby amerykańskiej marki Benjamin Moore. Z czasem naszą ofertę poszerzyliśmy o sztukaterię i tapety jak również systemy tarasowe. Oferujemy sprzedaż, doradztwo oraz montaż.

Fabryka Wnętrz - stawiamy na rozwój naszej firmy

Nasza firma stale poszerza swój asortyment, aby spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów.
Zajmujemy się profesjonalnym montażem tapet obiektowych i fototapet. Jesteśmy dystrybutorem firmy Vescom, Wonderwall Studio, OneWallDesign. Wykonujemy tynki dekoracyjne takie jak beton strukturalny, mikrocement, trawertyn, arabeski ,opalizacje, stiuk, systemy Oikos , Ecorson, Nova Color. (We wnętrzach i na elewacjach).

Panele winylowe - wyprodukowane z myślą o twojej wygodzie

Wytrzymała podłoga winylowa może służyć na lata. Podłogi LVT występują w formie tradycyjnych już paneli podłogowych ale również w formie płytek jak i parkietu. Ten ostatni cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem. Zarówno panele w jodełkę jak i klasyczne mogą być montowane na podkładzie lub mogą być zintegrowane z podkładem i wtedy układane bezpośrednio nawet na nierównej posadzce. Uniwersalność takiej podłogi polega na tym, że możemy ją zamontować na starych płytkach lub panelach, nie męcząc się z jej usuwaniem. Dzisiaj panele winylowe mają coraz większe grono zwolenników co jest w pełni uzasadnione ze względu na wszechstronność zastosowania. Panele winylowe mogą być położone w łazience, kuchni a nawet na ścianie.

fabrykawnetrz-panele-do-salonu
fabrykawnetrz-panele-do-kuchni
fabrykawnetrz-biale-panele
panele-w-salonie