Fajna Historia

obraz-babcia-z-wnuczką

Drewniane dekoracje weselne

Przygotowania do ceremonii zaślubin wymagają mnóstwo czasu i zaangażowania. Każda przyszła Para Młoda pragnie bowiem, żeby było to magiczne, romantyczne i niepowtarzalne wydarzenie. Nic więc dziwnego, że nowożeńcy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie elementy tej wyjątkowej uroczystości były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Jedną z rzeczy, którą należy zrobić przed ślubem, jest wybór zaproszeń dla gości oraz dekoracji do sali weselnej. Takie artykuły muszą spełniać oczekiwania nowożeńców. Ponadto powinny być spójne, estetyczne i eleganckie.

Drewniane i papierowe zaproszenia ślubne

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych to nie lada wyzwanie. Takie kartki przede wszystkim muszą odpowiadać gustom przyszłych nowożeńców. Ponadto powinny wyróżniać się najwyższą elegancją oraz estetycznym wykonaniem. W naszej ofercie znajdziecie nieprzeciętnie piękne zaproszenia drewniane i papierowe o wielu ciekawych formach, wzorach i kolorach. Proponujemy zarówno minimalistyczne kartki bez żadnych ozdób, jak i nietypowe modele rustykalne i boho wzbogacone o grafiki przedstawiające subtelne rośliny i inne elementy. Gwarantujemy pełną personalizację zakupionych zaproszeń. Uzupełniamy wszelkie informacje na zamówionych kartkach – w tym imiona i nazwiska nowożeńców, miejsce i datę ślubu, dane gości i inne. Ponadto możemy dostosować treść zaproszeń do wytycznych Klientów. Oferujemy szeroką gamę gotowych wzorów, a także dajemy możliwość przesłania własnego tekstu.

Dekoracje do sali weselnej

Aby stworzyć wyjątkowo romantyczny i magiczny klimat na przyjęciu weselnym, warto postawić na odpowiednio dopasowane, subtelne elementy ozdobne. Świetną opcją są na przykład drewniane napisy z imionami nowożeńców. Takie dekoracje doskonale sprawdzą się na ściance za głównym stołem.

W naszym sklepie internetowym prezentujemy niezwykłą różnorodność ozdobnych napisów. W asortymencie znajdziecie dekoracje o najróżniejszych wzorach – w tym model w oryginalnej ramce, wersję na geometrycznym podkładzie, czy też inicjały otoczone minimalistycznym wiankiem. Do produkcji tych wyjątkowych ozdób na ślub wykorzystujemy wytrzymałą sklejkę brzozową.

Ważnym elementem dekoracyjnym jest także topper weselny. To wyjątkowe akcesorium przede wszystkim dodaje niepowtarzalnego charakteru tortowi. Zajmujemy się tworzeniem drewnianych topperów w identycznych stylach jak wyżej wspomniane napisy. Naszą propozycją są wersje z imionami, bądź z inicjałami nowożeńców oraz modele z romantycznymi napisami – takimi jak „All you need is love”, „Miłość” i inne. Każda dekoracja została wyposażona w solidny, 11-centymetrowy szpikulec. Element ten sprawia, że ozdoba doskonale trzyma się ciasta. Oferujemy możliwość wykonania topperu o rozmiarze i kolorze wybranym przez Klienta.

Proponujemy również nietypowe stemple ślubne w różnych formach. Te nietuzinkowe elementy znakomicie sprawdzą się do ozdabiania kopert z zaproszeniami, podziękowań dla gości bądź poszczególnych dekoracji znajdujących się na sali weselnej.

W naszym bogatym asortymencie dostępne są także wyjątkowe dekoracje na stoły. Oferujemy między innymi papierowe i drewniane numery stolików, eleganckie zawieszki na alkohol weselny oraz przepięknie winietki.

Pomysły na prezent

W naszym sklepie można znaleźć mnóstwo oryginalnych produktów prezentowych idealnych na najróżniejsze okazje. Oferujemy między innymi drewniane zegary ścienne, minimalistyczne podkładki pod kubki oraz modne torby bawełniane z radosnymi tekstami i obrazkami.

Naszą propozycją na prezent z okazji rocznicy ślubu jest nietypowa ramka na zdjęcia w formie drzewa genealogicznego. Produkt wykonujemy na indywidualne zamówienie według schematu przesłanego przez Klienta. Drzewo malujemy bejcą i zabezpieczamy lakierem.

Dla każdego miłośnika designerskich dekoracji do domu oferujemy scrabble na ścianę, które umożliwiają tworzenie najróżniejszych napisów.

W asortymencie dostępne się również drewniane kartki okolicznościowe o wielu ciekawych wzorach. Każdy zamówiony model personalizujemy. Rewers wybranej karty może zostać wypełniony dowolnym tekstem napisanym komputerowo lub odręcznie.

Naszym celem jest stuprocentowe zadowolenie Klientów z oferowanych produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane projekty w pełni odpowiadały oczekiwaniom zamawiających. Ponadto dbamy o szybką i bezproblemową realizację wszystkich zamówień.

fajna-historia-chrobotek
Drzewo_genealogiczne_drewniane_30_lat_razem
wilk
fajna-historia-pan-i-pies-olowek