FCOM

fcom-produkty

FCOM — producent innowacyjnych powłok izolacyjno-ochronnych

FCOM to polski producent powłok izolacyjno-ochronnych, który stawia na wiedzę i rozwój. Współpracuje z laboratoriami i placówkami naukowo-badawczymi. Korzysta tylko z renomowanych dostawców surowców, a zakładowa kontrola produkcji oznacza wysoką jakość oferowanych produktów. Farby termoizolacyjne oferowane przez FCOM są produktami o tyle niezwykłymi i uniwersalnymi, że tylko wyobraźnia może ograniczyć ich zastosowania.

Farby termoizolacyjne GoTherm

Farba GoTherm® to cienkowarstwowa termoizolacja, która poprzez proste prace malarskie pozwala w łatwy i bezpieczny sposób wykonać izolację cieplną powierzchni o dowolnym kształcie! Charakteryzuje się ona uniwersalnym zastosowaniem, ponieważ można ją aplikować na wiele rodzajów podłoży. Farba doskonale izoluje ciepło, 1 mm GoTherm to odpowiednik od 2,5 do 10 cm styropianu! Własności termoizolacyjne pozwalają powstrzymać wytrącanie się wilgoci tam gdzie występują duże różnice temperatur. Warto również wspomnieć, że farba odbija promieniowanie słoneczne, wystarczy warstwa 0,5 mm aby zmniejszyć temperaturę wewnątrz pomieszczenia nawet o 40%. GoTherm nie sprzyja wilgoci ponadto zwalcza bakterie i grzyby.

Co jeszcze wyróżnia farby od FCOM?

Farby producenta FCOM są pod stałą kontrolą jakości oraz przeprowadzane są liczne badania oraz testy na produktach. Farba produkowane są na bazie wody – brak w nich szkodliwych rozpuszczalników chemicznych. Narzędzia i zabrudzone powierzchnie umyjesz wodą. Bardzo niska zawartość lotnych związków organicznych, to kolejna zaleta farb. Maksymalna zawartość niezwykle szkodliwych dla człowieka i środowiska LZO w farbach to 30 g/l? Według przeprowadzonych badań GoTherm zawiera zaledwie 0,6 g/l LZO! Dodatkowo odpowiednio dobrane, najwyższej jakości surowce zapewniają efekty na lata oraz obniżają zużycie energii a co za tym idzie pozwala na oszczędności.

fcom-grunt
ochronna-powloka-kompozytowa
fcom-farba-ochronno-izloacyjna
fcom-zestaw-startowy-do-malowania-scian-walek-farba-grunt