Feeby

fototapeta-liscie-palmy-3d-boho

Feeby – tworzymy design w Twoich wnętrzach

Nie boimy się nietypowych rozwiązań, w naszej ofercie znajdziesz zarówno fototapety, obrazy na płótnie, czyli Canvas, obrazy oprawione w ramę, parawany i wiele innych. Nasze produkty, przełamujące stereotypowe myślenie o dekoracjach ściennych, dzięki zaskakującej i niebanalnej formie, zachwycą Ciebie i Twoich znajomych.
Zespół firmy Feeby tworzą wyłącznie najlepsi profesjonaliści, którzy oprócz doskonałego warsztatu są także otwarci i czuli na prawdziwe piękno i styl. Tradycja pielęgnowana od 1994 roku oraz otwartość i podążanie za nowoczesnymi trendami czynią nas ekspertem w dziedzinie dekoracji ściennych.

Podążamy za trendami

Nie stoimy w miejscu, rozwijamy się każdego dnia. W przeciągu dekad marka Feeby przeszła dynamiczną metamorfozę nieustannie podążając za nowymi trendami w dekoracji wnętrz. Dzięki własnej hali produkcyjnej i parkowi maszynowemu w Nowym Miasteczku koło Zielonej Góry nasze obrazy, parawany, ramy i wiele innych produktów podbijają nie tylko Polskę, ale i rynek europejski.
Stawiamy na jakość dlatego nasza produkcja wyposażona jest w profesjonalną suszarnię drewna, stolarnię i malarnię oraz ultranowoczesne urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie odwzorować najmniejszy detal. Cały proces produkcji i montażu podlega ścisłej kontroli jakości pod czujnym okiem specjalistów.

Feeby – dla najbardziej wymagających

Kupując nasze produkty masz pewność, że wszystkie zostały wyprodukowany w Polsce. Od lat spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Nasze motto brzmi „Ideał zawsze można ulepszyć”, dlatego ciągle wymyślamy nowe wzory i formaty. Priorytetem dla Nas jest Twoja satysfakcja i Twoje wnętrze, to nie zmieniło się od ponad 25 lat.
Życzymy udanych, artystycznych poszukiwań 🙂

obraz-na-plotnie-lisc-paproci-w-kole-marmur
obraz-na-plotnie-moda-modelka-kobieta-rudowlosa-irina-sadykova
obraz-z-zegarem-home
obraz-3-czesci