Fill

fill-dom-rolety

Fill — historia naszej firmy

Firma FILL swój rozwój rozpoczęła w roku 2007. Okres ten był czasem wzmożonej pracy, szkoleń, inwestycji, jak również ważnych decyzji. Intensyfikacja działań spowodowała wzmocnienie naszej pozycji wśród liderów rynku systemów osłonowych w Polsce.
Dewizą firmy jest jej ciągły progres, który gwarantuje podążanie za najnowszymi rozwiązaniami cieszących się uznaniem wśród architektów, jak również projektantów wnętrz. Zajmujemy się produkcją funkcjonalnych rolet i żaluzji. Codziennie pracujemy nad nowymi projektami, spełniając wytyczne klientów na całym świecie. Prowadzimy politykę wysokiej jakości produktu połączonej z satysfakcją odbiorcy. Rozwój jest dla nas priorytetem.

Fill — system rolet screen

Produkt wyróżnia się wysoką ochroną pomieszczenia przed promieniowaniem słonecznym, która oscyluje na poziomie 75%.
Taki wynik pozwala na ulepszenie bilansu energetycznego budynku, poprzez wsparcie urządzeń chłodzących przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów eksploatacyjnych. Istotną funkcją rolet screen jest poprawa ergonomii – zrównoważony rozkład promieniowania w pomieszczeniu tworzy przyjazną atmosferę pracy redukując szkodliwe refleksy występujące na przykład podczas pracy z komputerem.
Jedną z wielu cech produktu, jest jego uniwersalność w aspekcie dostosowania do powierzchni montażowej. Z powodzeniem możemy zastosować rolety screen w nowo budowanych obiektach, w budynkach już istniejących, jak również w przypadku dużych powierzchni przeszklonych czy pergoli.

Fill — pergole

Pergole to nowoczesny design połączony z funkcjonalnością produktu, o której decyduje klient. W ofercie firmy FILL dostępne są pergole tkaninowe (dach pergoli tworzy wysokiej jakości tkanina, odporna na warunki atmosferyczne) oraz lamelowe. Każdą pergole możemy wyposażyć w automatykę pogodową co przyczynia się do bezpiecznego użytkowania, nie narażając produktu na często nieznane i groźne działania siły natury. W zależności od rodzaju powierzchni montażowej, którą możemy określić podczas bezpłatnej usługi pomiaru wykonanej przez specjalistów firmy FILL, pergole mogą występować w wersji przyściennej, jak również wolnostojącej. Wbudowany system rynien odpowiada za bieżące odprowadzanie wody, a oświetlenie LED umożliwia korzystanie z pergoli wieczorową porą.  Aluminiowa konstrukcja pergoli gwarantuje jej niezawodność, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość produktu. Sterowanie elektryczne, również w perspektywie inteligentnego domu tworzy komfortową możliwość obsługi pergoli, za pośrednictwem smartfonu. Warto podkreślić, iż pergola nie jest wyłącznie rozwiązaniem w sezonie letnim, kiedy temperatura otoczenia jest wysoka. Wyposażenie dodatkowe takie jak: promiennik ciepła czy systemy przeszkleń, dają nam możliwość korzystania z pergoli nawet w chłodniejsze jesienne lub zimowe dni.

Fill — automatyka do rolet

Nasze produkty uzupełniamy o automatykę i rodzaje sterowań producentów najlepszych i najnowszych technologii na świecie. Na bieżąco analizujemy rynek oraz zapotrzebowanie klientów, zaopatrując się w rozwiązania niesztampowe. Nie zamykając drogi rozwoju, poszukujemy kolejnych dostawców, wyznaczając zasady dotyczące jakości produktu, które muszą być na jak najwyższym poziomie.

Fill — moskitiery okienne

System moskitiery ramkowej stałej to najpopularniejsze rozwiązanie tego typu zabezpieczające dom przed obecnością owadów. Szczególnie polecane jest jego zastosowanie w przypadku pomieszczeń, które potrzebują regularnej ochrony jak sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy. Dostępne w naszej ofercie systemy moskitier ramkowych współpracują z większością profili okiennych PVC i drewnianych dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu ramki z narożnikiem wewnętrznym z regulacją kąta możliwe jest wykonanie moskitier o nieregularnych kształtach, jak trapez czy trójkąt.

kuchnia-stol-krzesla
fill-sypialnia
fill-salon-z-kominkiem
ROLETA-RZYMSKA-FILL