Filplast

dom-jednorodzinny-nowoczesny

Dlaczego warto wybrać firmę Filplast?

Od 1990 roku produkujemy okna i drzwi. Oferujemy naszym klientom nowoczesne rozwiązania i kompleksowe usługi. Gwarantujemy komfort użytkowania naszych produktów oraz ich trwałość na pokolenia. Tworzymy stale doskonalący się zespół. Wypracowany zysk inwestujemy w stabilny rozwój. Wiedza i doświadczenie, rzetelność i szeroka gama produktów, a także długie okresy gwarancji, pakiety bezpieczeństwa i certyfikowany montaż oraz pełna obsługa posprzedażowa – możesz całkowicie na firmie Filplast. Będzie z Tobą na każdym etapie realizacji inwestycji. Pomoże Ci spełnić marzenia o idealnym domu.

Idealnie dopasowane rozwiązania od Filplast

Wspieramy Cię na każdym etapie realizacji inwestycji i zapewniamy pełną obsługę posprzedażową. Świadczymy usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Dobrze dobrane okna i drzwi pozwalają znacząco ograniczyć zużycie energii w domu. Podpowiemy, jak możesz obniżyć koszty ogrzewania lub klimatyzacji. Bezpieczeństwo jest dla Ciebie szczególnie ważne? Jako nieliczni w Polsce i na świecie produkujemy certyfikowane okna PCV w klasie bezpieczeństwa RC3.

Najwyższa jakość i komfort w standardzie

Ciesz się starannością wykonania, wygodą użytkowania, bezpieczeństwem i niepowtarzalnym wyglądem naszych produktów: okien, drzwi, rolet, żaluzji, bram, parapetów, szklanych balustrad, systemów tarasowych i ogrodów zimowych. Pomożemy Ci wybrać rozwiązania, które odpowiadają Twojej wizji idealnego domu i możliwościom finansowym. Poznaj trzy nasze kolekcje produktów – od klasycznych po najbardziej zaawansowane technicznie. Każda z nich spełnia najwyższe europejskie standardy.

Systemy tarasowe od Filplast

Duże przeszklenia powiększają przestrzeń pomieszczenia, wzbogacają wnętrze o widoki, które zmieniają się wraz z porami roku. Łączą wnętrze z tarasem. Uzupełnione o niski próg niwelują wszelkie potencjalne bariery. Dzięki dużej powierzchni szklanej wpuszczają do pomieszczenia dużo naturalnego światła. PSK, HST, a może JustSlide? Jaki system wybrać do swojego domu? To zależy od wymiarów konstrukcji, stylu budynku, w którym będzie wykorzystany, czynników atmosferycznych, dostępnej przestrzeni oraz indywidualnych potrzeb użytkowników.

filplast-okna-duze
filplast-okna
filplast-drzwi-szyby-w-biurze
filplast-drzwi-garazowe-szare
okna-balkon-szklany