Fine Wooden Creations

fine-wooden-creations-stoliki-kawowe

Fine Wooden Creations — wykonane ręcznie drewniane meble

Pragnienie tworzenia czegoś nie-wirtualnego, namacalnego, co może przynieść radość już z samego patrzenia.
Uśpione, przez wiele lat wyciszone pragnienie tworzenia czegoś nie-wirtualnego, namacalnego, czegoś co może mieć wartość dekoracyjną czy użytkową. Kompozycje z drewna litego, live edge, naturalnie rzeźbionego przez przyrodę z dodatkiem metalu, szkła znajdziecie właśnie w naszej pracowni Fine Wooden Creations. Ręcznie tworzone, zbliżają się do jakości doskonałej – takie meble znajdziecie właśnie na tej stronie. Marzy Ci się indywidualny projekt stołu? W naszej pracowni mogą powstać meble wg Państwa pomysłu, wizji, marzeń. Skorzystaj z naszego konfiguratora stołów na naszej stronie internetowej. Kreator poprowadzi Państwa przez proces tworzenia projektu stolika – my możemy go zrealizować.

Fine Wooden Creations — najwyższa jakość wykonania

Wykończenie jest bardzo ważne w przypadku trwałych drewnianych stołów, które tworzymy. Używamy sprawdzonych naturalnych olejów wykończeniowych, takich jak tung lub olej duński, czasami zmieszany z woskami. Blaty stołów mogą być olejowane lub lakierowane według życzeń i upodobań klienta. Oleje uwydatniają kolor, słoje i strukturę, a lakier chroni powierzchnię przed uszkodzeniami takimi jak ciepło, zarysowania, płyny (kawa, alkohol). Drewno jest suszone w piecu. Doskonale chroni finalną kreację przed naturalnymi uszkodzeniami, takimi jak pękanie. Na czas transportu stoły zabezpieczone są specjalnymi narożnikami ochronnymi oraz folią bąbelkową. Dostarczamy je w bezpiecznych drewnianych skrzyniach na paletach.

Fine Wooden Creations — to nie tylko meble

W Fine Wooden Creations znajdziesz również żywicę epoksydowa do odlewania. To wysokiej jakości żywica epoksydowa do odlewów. Posiada świetną zdolność do odlewania dużych odlewów – jest to doskonała żywica do odlewania epoksydowych stołów i blatów.
Żywica epoksydowa jest idealna do odlewania przedmiotów, takich jak figury, kamienie lub różne delikatne przedmioty. Żywica ta może być z powodzeniem stosowana do odlewania grubych warstw na blaty, blaty kuchenne itp. Ze względu na powolny utwardzacz i długi czas utwardzania wszelkie pęcherzyki mają możliwość ucieczki. W razie potrzeby masz również czas na modyfikacje swojego projektu. Naszą żywicę epoksydową „FineR MEDIUM” można łatwo mieszać z wieloma różnymi rodzajami pigmentów, tuszu lub proszku. Możesz mieszać kolory, aby uzyskać potrzebne kolory i odcienie.
                    
Fine Wooden Creations — wycinanie i frezowanie

Marzy Ci się stół o nietypowym kształcie? A może chcesz odwzorować jakiś element przyrody, architektury, pop kultury czy też logo, w drewnie lub żywicy? Pomożemy z frezowaniem odpowiedniego kształtu lub wzoru. Z nami spełnisz najbardziej nietypowe pomysły na kreację. Dysponujemy nowoczesnymi centrami obróbczymi pozwalającymi na obróbkę detali o wymiarach do 3000×1500, a przy zastosowaniu specjalnych prowadnic, nawet dłuższych. Oferujemy kompleksowe usługi frezowana CNC np. frezowanie w: drewnie, sklejce, MDF, tworzywach sztucznych, wykonamy projekt lub użyjemy Państwa projektu, możemy użyć własnego materiału lub powierzonego, możemy wykonywać prace seryjne, pomożemy w transporcie.

drewniany-stolik
niebieski-stol
niebieski-stol-drewniany
fine-wooden-creations-lawka-drewniana
fine-wooden-creations-korki-od-wina
fine-wooden-creations-stol-drewnaniny-zatopione-korki-od-wina
fine-wooden-creations-stol-czerowny-element-drewno