Fly&Smile

flyandsmile-balony-serce-zielone-zolte-rozowe

Fly&Smile - produkty wysokiej jakości

Firma Fly&Smile oferuje produkty wysokiej jakości .W ofercie znajdziecie Państwo całą gamę balonów lateksowych jak i foliowych, których trwałość przekracza nawet dwa tygodnie. Nasze produkty pochodzą od wiodących producentów z USA, Belgii, Niemiec, Włoch oraz Polski. Nasza pełna zapału i zaangażowania kadra pracowników podąża za panującymi trendami i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Naszym głównym producentem balonów jest firma CTI. Produkcja balonów odbywa się w zakładzie CTI w Lake Barrington w Stanie Illinois. Firma posiada 40-letnie doświadczenie w branży produkcyjnej.

Fly&Smile - gwarancja wytrzymałości

Każdy balon opuszczający halę produkcyjną spełnia najwyższe standardy jakości. CTI projektuje i konstruuje wiele własnych urządzeń, włącznie z: maszynami do konwersji, płytami fotopolimerowymi i głowicami produkcyjnymi. Proces drukowania odbywa się na zaawansowanych 8-kolorowych urządzeniach zapewniających najwyższy poziom grafiki. Zakład produkcyjny CTI należy do najbardziej zaawansowanych zakładów produkcyjnych w branży. Nadruki wykonywane są atramentami wodnymi, które są przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne dla dzieci. Ciągły rozwój technologii sprawia, że balony są mocniejsze i trwalsze. Dzięki folii Durafloat balony posiadają dłuższą żywotność oraz mają lepszą wytrzymałość w zmiennych warunkach temperaturowych.

Fly&Smile - doświadczona kadra pracownicza

Hel jako najlżejszy oraz bezpieczny gaz wypełnia nasze baloniki i unosi je wysoko w powietrzu. Dzięki współpracy z europejskimi specjalistami w dziedzinie helu możemy zagwarantować jego stałe dostawy wprost do Twojej firmy.  Nasi pracownicy dzięki doświadczeniu w pracy z tym gazem, starannie dobierają produkty, które są przystosowane do napełniania helem.

balony-sala-wystroj-impreza
flysmile-balny-na-90
flysmile-balony-rozowe-zloty
flysmile-balony-dinozaury
balony-na-urodziny-dla-dziewczynki
balony-niebieskie-dziecko-noworodek