Focus Stones

Focus Stones - nowoczesne rozwiązania

Od niemal 30 lat Focus Stones łączy rzemieślniczą tradycję kamieniarską i futurystyczną wizję. Korzystając z wiedzy zgromadzonej przez pokolenia specjalistów, sięga jednocześnie po nowoczesne rozwiązania, dając w ten sposób nowe życie ginącemu zawodowi. Doświadczenia zdobyte przez właściciela marki w międzynarodowym środowisku sprawiły, że to właśnie Focus Stones stało się motorem zmiany na polskim rynku, mocno oddziałując na środowisko zawodowe.

Co nas wyróżnia ?

Focus Stones wyróżnia się na konkurencyjnym rynku bogatą ofertą obejmującą kompleksowe usługi i zastosowanie nowoczesnych technologii. Naszą specjalnością jest innowacyjne łączenie systemów oświetlenia z kamiennym surowcem, czego wynikiem jest niewidoczne źródło światła przy maksymalnej redukcji grubości blatów. Zaawansowane rozwiązania z zakresu elektryki, cięcie precyzyjne i polerowanie gwarantują unikatowy efekt.

Łączenie różnych materiałów przez podwykonawcę specjalizującego się w kamieniarstwie jest rozwiązaniem niestandardowym i oferowanym przez nielicznych – zarówno na rodzimym jak i międzynarodowym rynku. Dla Focus Stones to jednak dopiero początek: plany firmy na przyszłość obejmują rozwój w kierunku łączenia kamienia z metalem i drewnem.

Lider na polskim rynku

Focus Stones zawdzięcza pozycję lidera na polskim rynku nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, ale także przekraczaniem granic branży. Chętnie angażujemy się w projekty artystyczne, inicjujemy współprace z artystami i tworzymy na ich potrzeby obiekty oraz instalacje, testując tym samym swoje możliwości i poszerzając ich zakres.