Forte Piano

fortePiano-fortepian

Forte Piano — kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy firmą już dwupokoleniową, gdzie nabyta wiedza, własne eksperymenty, długoletnie doświadczenie tworzy udany mariaż z nowoczesnością, postępem, technologią i know-how. Do naszej pracy podchodzimy z pokorą, wciąż się ucząc, podglądając najlepszych i porównując.

Forte Piano poleca się wszystkim miłośnikom muzyki

Pozwoliło to nam stworzyć swojego rodzaju solidny pomost łączący tradycję i wartości XIX i XX wieku z technologiami XXI stulecia. Do każdego instrumentu podchodzimy z szacunkiem dla historii i jej ówczesnych mistrzów i z pietyzmem. Naszą główną specjalnością jest przywracanie świetności i pierwotnych walorów dźwiękowych instrumentom zabytkowym- liczącym często 100 lat i więcej. Dysponujemy profesjonalną pracownią o powierzchni 120 m. kw. położonej w centrum Poznania, jak również sklepem z gotowymi, wyremontowanymi instrumentami.

Doświadczenie w połączeniu z pasją

Towarzysząca nam pasja, doświadczenie i indywidualne podejście do każdego instrumentu pozwoliły nam zbliżyć się do perfekcji w procesie ich renowacji tak, by odzyskały swój pierwotny blask, dźwięk i świetność.
Jesteśmy otwarci na realizację indywidualnych, niestandardowych projektów dotyczących np. renowacji obudowy, by podkreślić wyjątkowość samego pianina czy fortepianu, miejsca/wnętrza, w którym się znajduje oraz gust i prestiż samego właściciela.

fortepian-gra
fortePiano-fortepian-klawisze
fortePiano-klawisze
fortePiano-fortepian-czarno-biale