Fraktal

fraktal-kuchnia-nowoczesna

Fraktal - rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem

Fraktal to rodzinna firma stworzona przez braci. Kuchniami zajmujemy się od prawie dwudziestu lat. Wiele czasu zajęło nam ugruntowanie naszej pozycji na rynku, tak abyśmy dziś, mogli zaoferować Państwu wysokiej jakości kuchnie – w całości zaprojektowane i wykonane w Polsce. Dysponujemy nowoczesną zmechanizowaną stolarnią dlatego możemy Państwu zaoferować meble najwyższej jakości. Nasi klienci darzą nas zaufaniem od wielu lat! Oferujemy kompleksową i fachową obsługę, aby pomóc Ci w spełnieniu marzeń o wyjątkowej kuchni! Od indywidualnego projektu, poprzez realizację, a skończywszy na profesjonalnym montażu – jesteśmy całkowicie zaangażowani w to, aby przygotować dla Ciebie kuchnię, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom pod każdym względem.

Fraktal - stworzymy Twoją wymarzoną kuchnię

Wykonujemy kuchnie na wymiar do każdego wnętrza – kuchnie nowoczesne oraz kuchnie klasyczne, które dopasowane są specjalnie do gustu naszych klientów, a także wyróżniają się funkcjonalnymi i praktycznymi rozwiązaniami. Jako producent mebli kuchennych posiadamy dostęp do najwyższej jakości materiałów, które możemy dobrać specjalnie do Twoich wymagań. Szeroka gama wzorów i kolorów frontów, blatów, systemów oraz akcesoriów kuchennych powoduje, że łatwo dostosujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. W galerii znajdującej się na naszej stronie internetowej można już teraz zapoznać się z przykładowymi aranżacjami wykonanymi przez naszą firmę.

Zamów idealną kuchnię na wymiar

Oferujemy kompleksową obsługę z naciskiem na fachowość, rzetelność, terminowość. Zależy nam na tym, aby projektować i wykonywać kuchnie na miarę potrzeb wszystkich z naszych klientów, aby przygotowywać dla nich aranżacje, które będą sercem całego domu. Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się z nami na pomiary? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas wiadomość e-mail. Zachęcamy również odwiedzenia nas w salonie znajdującym się w Warszawie i skorzystania z naszej pomocy.

kuchnia-klasyczna-szara
fraktal-kuchnia-nowoczesna-drewno-czarny
kuchnia-klasyczna-biala
fraktal-kuchnia-nowoczesna-biala
  • Salon:
  • +48 531-330-809
  • salon@fraktal.waw.pl
  • Biuro:
  • +48 606-761-040
  • fraktal@fraktal.waw.pl
  • ul. Bartycka 24 / pawilon 131, Warszawa