Frasco

Frasco-wielkanoc-kroliczki

Frasco - wyjątkowy sklep z porcelaną

Nasz sklep z porcelaną Frasco, to miejsce, w którym króluje piękno, podziw dla pracy ludzkich rąk i myśli twórczej oraz potrzeba obcowania z tym, co niezwykłe. W związku z tym na naszych półkach, tych realnych i internetowych, dumnie prezentuje się porcelana Rosenthal, porcelana Goebel, porcelana Lladro oraz porcelana Vista Alegre. Wieloletnia tradycja tych europejskich manufaktur gwarantuje nie tylko wysoką jakość materiałów oraz wykonania, lecz również oryginalne wzornictwo oferowanych wyrobów. Dlatego też porcelanowe rzemiosło, z którego słyną z czasem urosło do rangi sztuki użytkowej. Co więcej, jej wartość może z pewnością niejednokrotnie konkurować z wartością sztuk pięknych.

Frasco - oryginalne prezenty jak z bajki

Ponieważ każdy z nas chce podarować bliskiej nam osobie wyjątkowy prezent, a najlepiej prezent marzeń, szukamy inspiracji, podpytujemy i obserwujemy. We Frasco z pewnością możemy w tym pomóc. Nasz sklep internetowy z porcelaną to przede wszystkim źródło inspiracji, kopalnia pomysłów i najczęściej trafione wybory. Sprawdźcie sami. Na każdej stronie bez wątpienia znajdziecie pomysł na prezent dla niego, prezent dla niej, a nawet dla dziecka. Prezent na ślub także nie sprawi nam problemu, mamy ich mnóstwo. Choć sprawianie prezentów innym oczywiście czysta przyjemność, pamiętajmy też o sobie. Przecież każdy z nas bezsprzecznie zasługuje na swoje własne, osobiste święto. Oryginalne prezenty ucieszą każdego, zwłaszcza wtedy, gdy sami możemy je wybrać. W związku z tym wymarzony prezent jest u nas na wyciągnięcie ręki!

W moim magicznym domu, czyli bajeczne dodatki do domu

Sklep z porcelaną to również dekoracje do domu oraz różnego rodzaju akcesoria do wnętrz. Wrażliwość na piękno idzie u nas przecież w parze z chęcią wyróżnienia się. Nic prostszego! Porcelanowe figury, obrazy na porcelanie i lustra, lampy, a także inne dodatki do wnętrz z pewnością uczynią nasz dom wyjątkowym, a nasze przestrzenie niepowtarzalnymi. Otaczanie się nimi jest jak otaczanie się dobrą energią płynącą z towarzyszących nam emocji. Porcelana niewątpliwie zachwyca, rozczula i mobilizuje do zmian, oczywiście zmian na lepsze. Dodatki do domu, które mamy w ofercie z pewnością dostarczą wiele radości i jeszcze bardziej zmotywują do upiększania naszych wnętrz.

porcelanowe-slonie
frasco-zastawa-talerz-kieliszek
frasco-filizanka
frasco-czajnik
  • Frasco sp. z o.o.
  • ul. Jaworowa 9
  • 62-070 Drwęsa
  • +48 726 314 110
  • sklep@frasco.pl