Future Glass

Future Glass - kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, której misją jest wprowadzanie rozwiązań nieoczywistych do codziennych przestrzeni. Chcemy by zwykłe przedmioty mogły realizować niezwykłe i zaskakujące funkcje.
Naszym motto jest: kiedy standard to za mało… Tej właśnie maksymie staramy się hołdować prowadząc naszą działalność i realizując kolejne zlecenia.
Zaczynaliśmy od importu kilku rozwiązań i redystrybucji produktów na terenie kraju. Obecnie jesteśmy wyłącznym importerem i przedstawicielem Mues-Tec na Polskę.
Jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem Fibaro i Tedee, a dzięki szerokim kontaktom, naszym Klientom możemy dostarczyć wiele ciekawych rozwiązań technicznych, jak i luksusowych.

Future Glass - inteligentne rozwiązania dla Ciebie i twojego domu

Dom inteligentny to nie tylko automatyka budynkowa, ale wszystkie elementy i przedmioty domowego użytku składające się na niego. Istotne jest to, by każdy z nich był dopasowany do Twoich oczekiwań w zakresie funkcjonalności i designu. Smart dom powinien oferować Ci pełną kontrolę, zautomatyzowanie działań i funkcje, których trudno szukać w tradycyjnych, „analogowych” rozwiązaniach.
Smart dom i jego części to rozwiązania mające zoptymalizować i usprawnić wiele codziennych aktywności. A jeśli do tego mogą oszczędzić Twoje pieniądze i uatrakcyjnić wnętrze, to chyba trudno o więcej. Prawda?
Bez względu na to, czy chcesz zmienić wnętrze, zyskać kontrolę nad funkcjonowaniem domu, czy zoptymalizować proces wynajmu apartamentów, każdy z tych i wielu innych aspektów można poprawić i zorganizować w wygodniejszy i lepszy sposób. A my mamy sporo do zaoferowania w tej dziedzinie. Dzięki szerokiemu spektrum dystrybuowanych produktów możemy zaproponować Ci kompleksowe rozwiązania z zakresu inteligentnych budynków, inteligentnych elementów wystroju wnętrz, systemów kontroli dostępu opartych o elektroniczne zamki, systemów automatycznego pomiaru temperatury, systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego. Sprawdziliśmy się już w wielu zróżnicowanych projektach. Daj nam szansę by zaprezentować nasze walory i sprawdź nas.

future-glass-zamek
future-glass-zamek
future-glass-tv
futureglass-lazienka