FUTURE DESIGN – EKSKLUZYWNE DONICE

future design donice

VECA- MINIMALISTYCZNY DESIGN W NIEPOWTARZALNYCH ROZMIARACH

Donice z tej serii odznaczają się nowoczesnym designem. Czeka na ciebie mnóstwo rozmiarów, kształtów i kolorów, które bez problemu dopasujesz do stylu panującego w twoim domu. Subtelne biele i szarości kontrastują z czarnymi i grafitowymi propozycjami, by dać ci możliwość wyboru. Donice są wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantując wieloletną trwałość.

LYXO ŚLEDZI ŚWIATOWE TRENDY

Precyzyjnie dobrane, mało skomplikowane figury geometryczne, połączone z wysokogatunkowymi materiałami wykończeniowymi gwarantują nowoczesny design i komfort użytkowania.
Minimalizm oraz gustowne dodatki LYXO DESIGN subtelnie podkreślają smak każdego wnętrza oraz okalających je przestrzeni….

IQ GREEN PROTECTOR - niepowtarzalna marka FUTURE DESIGN

IQ GREEN PROTECTOR to holenderska marka proponowana wyłącznie przez FUTURE DESIGN. Istotą niepowtarzalności tych termicznych donic jest materiał, z którego są wykonane: spieniony polipropylen EPP. Donice EPP z wyglądu przypominają beton architektoniczny, są lekkie – nie rysują ceramicznych tarasów, bardzo wytrzymałe i odporne na promieniowanie UV. Najważniejszą ich cechą jest jednak ochrona dla nasadzenia nie tylko przed przemarzaniem ale również przed przegrzewaniem systemu korzennego nasadzeń w okresie letnim. IQ GREEN Protrector gwarantuje optymalny wzrost rośliny w swoim wnętrzu.

DONICE E’LITE — minimalistyczne oblicze betonu

Beton architektoniczny to kwintesencja nowoczesności: poprzez swoje odcienie szarości, naturalną surowość formy, aranżacyjnie pozbawiony zbędnych elementów stanowi spójne dopełnienie minimalistycznego designu.
DONICE E’LITE wykonane są właśnie z takich materiałów. Naturalna czystość tego produktu, wsparta konstrukcyjną technologią wykonania, odpornością na wilgoć, promieniowanie UV oraz inne czynniki środowiskowe, stanowić mogą niezastąpione uzupełnienie wizji Twojego wnętrza i okalających go przestrzeni. E’LITE świetnie sprawdzają się w kompozycji z innymi nowoczesnymi elementami małej architektury, zarówno betonowymi jak i oświetleniem.

future design donice
future design donice
future design donice
future design donice