FUTURE DESIGN – EKSKLUZYWNE DONICE

future design donice

VECA- MINIMALISTYCZNY DESIGN W NIEPOWTARZALNYCH ROZMIARACH

Donice z tej serii odznaczają się nowoczesnym designem. Czeka na ciebie mnóstwo rozmiarów, kształtów i kolorów, które bez problemu dopasujesz do stylu panującego w twoim domu. Subtelne biele i szarości kontrastują z czarnymi i grafitowymi propozycjami, by dać ci możliwość wyboru. Donice są wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantując wieloletną trwałość.

LYXO ŚLEDZI ŚWIATOWE TRENDY

Precyzyjnie dobrane, mało skomplikowane figury geometryczne, połączone z wysokogatunkowymi materiałami wykończeniowymi gwarantują nowoczesny design i komfort użytkowania.
Minimalizm oraz gustowne dodatki LYXO DESIGN subtelnie podkreślają smak każdego wnętrza oraz okalających je przestrzeni….

NICOLI - kompaktowa linia donic by FUTURE DESIGN

Ta kolekcja to przepiękne, proste formy i naturalna kolorystyka. Donice w różnych kształtach doskonale wpisują się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Spośród propozycji można wybrać produkty zarówno do minimalistycznych, jak i loftowych czy klasycznych aranżacji. Są wykonane z trwałego polietylenu – wiernie odwzorowującego wygląd betonu i odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Polecane na tarasy i balkony. Zapewniają roślinom ochronę przed przemarzaniem i przegrzewaniem.

CERAMIKA FUTURE DESIGN

Propozycja dla fanów modnego minimalizmu, w którym główną rolę gra wysoka jakość, funkcjonalność i ponadczasowa prostota. Tutaj króluje naturalnie selekcjonowana glina – klasyczne rozwiązanie dla loftowego wnętrza oraz ogrodu. Naturalność donic ceramicznych świetnie komonuje się z każdym rodzajem roślin oraz otoczeniem: wiele rodzajów szkliwienia donic podczas wypalania pozwala nam na dopasowanie kompozycji do wręcz każdej aranżacji. Użycie dwóch rodzajów materiału konstrukcyjnego – klasycznej czerwonej gliny oraz wersji jogurtowej – pozwala nam osiągnąć dwie ciekawe linie kolorystyczne. Naturalnie wypalane donice ceramiczne są odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Cechują się wyjątkową trwałością i zjawiskową estetyką. Stabilnie umieszczone w oznaczonym miejscu wraz z nasadzeniem świetnie uzupełniają współczesne aranżacje wnętrz oraz otoczenia wokół domów.