GAKKER

deska-drewniana

GAKKER - naturalne zabawki dla Twojego dziecka

GAKKER powstał inspirowany naturalistyczną filozofią rozwoju człowieka- zwłaszcza tego małego. Zafascynowani kompetencjami i indywidualnością każdego dziecka zachęcamy do uważnego, nieskrępowanego podążania za młodymi kompanami naszej codzienności. Odnajdujemy nieprzebrane pokłady możliwości w prostocie życia i zabawy. Proponujemy Wam naturalne zabawki i pomoce o nieskończonych wariantach zastosowania.
Kochamy naturalne materiały- nadają wyjątkowy charakter wszystkiemu co jest z nich stworzone, mówią dużo o swoim pochodzeniu. Do produkcji używamy naturalnych materiałów takich jak drewno i naturalne oleje do impregnacji- dzięki temu każda zabawka ma swój wyjątkowych zapach, fakturę i wzór. W przeciwieństwie do plastiku, który oszukuje zmysły i nie pokazuje związku z pochodzeniem przedmiotu.

Najmniejszy plac zabaw na świecie

Niewielki rozmiar oraz niezliczone warianty zastosowania w zabawie czynią deskę miniaturowym placem zabaw– może być zjeżdżalnią, tunelem, łodzią, bujakiem, biegunem do balansowania czy mostem. Jedyne co ją ogranicza to nasza wyobraźnia.
Tworzy warunki do trenowania motoryki dużej w domu, jest też świetnym akcesorium do ćwiczeń dla dorosłych. Zabawa z deską do balansowania GAKKER stymuluje system przedsionkowy, który ma ogromne znaczenie dla ogólnego rozwoju i uczenia się, wspiera rozwój zmysłu priopriocepcji – niezwykle istotnego zmysłu orientacji ułożenia części własnego ciała i czucia głębokiego, wspiera mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę, rozwija zmysł równowagi.

GAKKER - gwarantuje bezpieczeństwo

Zauważyliśmy, że rodzicom, którzy po raz pierwszy widzą wygiętą deskę do balansowania towarzyszy niepokój o przycięcie palców.
Nasi synowie sami doświadczyli bolesnego przygniecenia małych paluszków. To zainspirowało nas do zaprojektowania oryginalnego rozwiązania– wcięcia na wypukłej stronie deski, dzięki któremu GAKKER w wersji Graded zachowuje wszelkie cechy i korzyści klasycznej deski balansującej i jednocześnie minimalizuje prawdopodobieństwo bolesnego przycięcia palców.
Charakterystyczne wcięcie w desce typu GRADED zmniejsza ryzyko ewentualnego przycięcia palców.

GAKKER - tworzymy w zgodzie z naturą

GAKKER to marka stworzona przez małą rodzinną firmę, a same deski powstają od początku do końca w Polsce.
Są tworzone z drewna bukowego pochodzącego z terenów objętych odpowiedzialną gospodarką leśną, sklejka spełnia rygorystyczne standardy klasy higieniczności E1. Do wykańczania używany preparatów na bazie naturalnych olejów z pigmentami mineralnymi spełniających normę PN-EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek). Olejowanie zapewnia zachowanie naturalnego wyglądu drewna i jego faktury. Nie używamy lakierów, aby deski nie były zbyt śliskie, i aby uniknąć “plastikowego” efektu wykończenia.

gakker-chlopiec-zabawa-w-domu
dziewcznka-na-desce-w-domu
gakker-dziewczynka-z-deska
gakker-chlopiec-dziewczynka-ogrod-zabawa
pies-dziewczynka-w-ogrodzie-deska-