Galeria w chmurach

galeria-w-chmurach-Zdjecie-główne

Galeria w chmurach - oferta nowoczesnych obrazów

Galeria w Chmurach jest przykładem łączenia kreatywności w sztuce z indywidualnymi potrzebami szerokiej gamy Nabywców. Nowoczesne obrazy wypełniają definicję Galerii, będąc jednocześnie dostępne poprzez sklep internetowy. A więc Sztuka w związku z użytecznością, duże obrazy na ścianę, spełniające wiele funkcji. Spełniające wiele funkcji i uszlachetniające wiele przestrzeni: od obrazu nadającego prestiż reprezentacyjnemu salonowi, poprzez nowoczesny obraz do jadalni jako dopełnienie emocji smaków, aż po obraz zdobiący sypialnię – art intimo. To oczywiście tylko sugestie dotyczące umiejscowienia. Nasze nowoczesne obrazy na ścianę wpisują się w dynamiczny trend mody – jako Europejczycy odczuwamy tak samo jak Włosi czy Francuzi potrzebę obcowania ze Sztuką. Jeśli taki nowoczesny obraz oddziaływuje na nas zarówno z pustej dotychczas ściany naszego domu jak i z przestrzeni biznesowych, to na co dzień poczujemy się bardziej spełnieni.

Galeria w chmurach - starannie wyselekcjonowane, ekskluzywne obrazy

Oferujemy starannie wyselekcjonowane, nowoczesne obrazy na ściany do tych wszystkich wymienionych wcześniej pomieszczeń; czyli na przykład duże obrazy do salonu, nowoczesne obrazy do sypialni, czy obrazy na ścianę do jadalni. Propozycja Galerii w Chmurach to obrazy na płótnie ręcznie zdobione, wykonane z myślą o różnorodnych przestrzeniach, zarówno wnętrzach nowoczesnych, tych w stylu skandynawskim, loftowym jak i klasycznym. Niezwykle istotnym komponentem naszego projektu jest tematyka obrazów. Ta treść również wpisuje się we wrażliwość myślącego i wrażliwego człowieka. Poprzez przemyślane zaaranżowanie obrazów na ściany mamy ciągłą możliwość obcowania z naturą.

galeria-w-chmurach-grafiki-interior-seria

Galeria w chmurach - motywy obrazów

Liczna grupa motywów to żurawie, wspaniałe ptaki w dynamicznych ujęciach, w locie. Druga grupa, równie dynamiczna i niezwykle przestrzenna to konie – zwierzęta będące bardzo często centralnymi motywami światowego malarstwa. Mamy także urokliwego koguta, dostojnego łabędzia i ulotną ważkę. Osobny świat stanowią motywy roślinne – subtelne trawy i witalne kwiaty. W zależności od nastroju i temperamentu motywy obrazów dają kojącą refleksję lub tak często potrzebne ożywienie.
Równie ważną stroną naszych obrazów na ścianę stanowią kwestie formy. Doskonałą dekorację ścian i wysmakowanych wnętrz stanowią zarówno tryptyki jak i pojedyncze grafiki. Unikatowe, nowoczesne obrazy do salonu, motywy, zdobienia i technologia wykonania zdecydowanie wyróżniają nasze kolekcje spośród wszystkich innych dostępnych na polskim i europejskim rynku.
Wszystkie obrazy są wykonane przez polską artystkę Anną Borkowską. Nazwy kolekcji: Shanghai, Londyn, Wiedeń odnoszą się do miejsc debiutu i wernisaży indywidualnych wystaw. Ogromnym zainteresowaniem Nabywców cieszą się prace z Serii Ulotnej, którą wyróżnia połączenie ulotności i precyzji rysunku. Obrazy Galerii w Chmurach nadają niepowtarzalny efekt i urok wnętrzom, wzbogacając każdy salon sypialnię i jadalnię. Stanowią nie tylko wysmakowaną dekorację ściany i odpowiedź na potrzebę oryginalnej aranżacji wnętrz. Poprzez tematykę w pewnym stopniu zaspakajają również potrzebę kontaktu człowieka z Naturą.

galeria w chmurach kwiaty_grafika_artystyczna_obraz
galeria w chmurach tancerz_grafika_nowoczesna_obraz
galeria w chmurach harmonia-seria-ulotna-grafika-obraz-nowoczesny
galeria w chmurach wazka-nowoczesna-grafika-obraz-nowoczesny-wnetrze