Garderoba w niewielkim wnętrzu — czy to możliwe?

Garderoba w pokoju to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, na które mogą sobie pozwolić nawet osoby niemające zbyt wiele wolnej przestrzeni w swoim domu. Jak to zrobić?

Z tego artykułu dowiesz się:

– czy jest ci potrzebna garderoba?
– gdzie może zostać ukryta?
– czy może być zabudowana?

Czy garderoba jest dla ciebie?

Jak zaprosić ją do niewielkiego wnętrza? Zanim do tego dojdziemy, porozmawiajmy o tym, jakie zalety ma to rozwiązanie. Pierwszą z nich jest wygoda i przestronność. Pozwala na uporządkowanie ubrań i ich właściwą segregację.

 

Kolejną jest oszczędność czasu — nie musimy chodzić po domu, aby odnaleźć ubrania, gdyż wszystko mamy w jednym miejscu. W garderobie znajduje się uprasowana odzież, dzięki czemu przygotowanie się na wyjście z domu zajmuje dosłownie chwilkę. Doceniają to w szczególności osoby zabiegane i zapracowane. Łatwiej jest im znaleźć niezbędne rzeczy. 

 

Zirador

Garderoba na zamówienie.

Dyskretna garderoba

Gdzie można ukryć garderobę? Popularne są dwa rozwiązania:

 

  1. Garderobę można ukryć w dużej szafie, która nie potrzebuje oddzielnej przestrzeni w pokoju. Jest doskonałym pomysłem dla osób, które mają duży problem z wydzieleniem dodatkowego miejsca. Taka mini garderoba schowana w szafie powinna posiadać sporo półek, przegród, a także szuflad. Dzięki temu przechowywanie w niej będzie niesamowicie komfortowe i praktyczne. Dodatkowo dobrze jest w niej zamontować lustra na frontach. Dlaczego? Wizualnie powiększą przestrzeń pokoju – to taka podpowiedź dla tych, co wiedza jak zrobić garderobę. 
  2. Drugi z pomysłów na jej ukrycie to zasłonięcie jej okienną zasłoną. To pomysł przeznaczony do pomieszczeń, w których można wydzielić dla niej dodatkową strefę poprzez zawieszenie na karniszu przysufitowym zasłony. Oddzieli ona garderobę od pokoju dziennego. Takie rozwiązanie spodoba się wszystkim, którym ciężko utrzymać porządek wśród ubrań. Jeżeli wpadną do nich niespodziewani goście — wystarczy zaciągnąć kotarę, za którą bałagan zniknie. 

 

Zabudowana garderoba na wymiar

Powyższe rozwiązania są na pewno praktyczne, jednak nic nie zastąpi garderoby z prawdziwego zdarzenia, wykonanej przez wykwalifikowaną firmę. Tutaj kłaniam się zaprzyjaźnionej marce Zirador, która nie ma sobie równych w projektowaniu ponadczasowych, eleganckich mebli na wymiar. Garderoba stworzona specjalnie dla ciebie będzie dostosowana do twoich potrzeb — zarówno tych użytkowych, jak i estetycznych. Decydując się na nią, zyskujesz znakomite wykorzystanie wolnej przestrzeni małego pokoju. Pomyśl o garderobie na wymiar – to idealnie rozplanowany każdy metr pomieszczenia, które spełni wszystkie twoje wymagania. 

 

Ponadto zabudowana garderoba cieszy oczy i podkreśla gusta oraz upodobania jej właściciela. Jest idealnie wręcz dopasowana do niego i jego stylu, a przy tym praktyczna i oczywiście wygodna w użytkowaniu. Zleć realizację wymarzonej garderoby firmie Zirador, a przy okazji zastanów się, czy nie potrzebujesz nowych mebli kuchennych… Przepiękne realizacje czekają na www.zirador.com.

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Styropianowa sztukateria, czyli jak efektownie odmienić wnętrze?
Styropianowa sztukateria to ciekawa alternatywa dla droższych dekoracji.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *