Gedrew

gedrew-pergole

GEDREW - wieloletnie doświadczenie w branży

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak z każdego ogrodu wydobyć cały jego potencjał. Zapewniamy projekt, dostawę oraz montaż czyli wszystko to co zapewni metamorfozę wolnej przestrzeni do wypoczynku oraz spotkań. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

GEDREW - zadaszenia i tarasy

Taras to świetne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz na spędzenie czasu na świeżym powietrzu w upalny letni dzień. Zadaszenie nad tarasem jest bardzo praktycznym rozwiązaniem chroniącym przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi w ciągu całego roku.

GEDREW - pergole tarasowe

Pergole tarasowe firmy GEDREW to gwarancja jakości i zadowolenia klienta. W naszej ofercie znajduje się duży wybór nowoczesnych pergoli tarasowych o różnych kształtach i wymiarach. Zadaszenie tarasu można wzbogacić o dodatkowe elementy takie jak np. zabudowa żaluzjowa ruchoma lub stała, rynna lub oświetlenie. Dzięki takim rozwiązaniom pergole tarasowe sprawdzają się pod wieloma kątami funkcjonalności.

GEDREW - jakich materiałów używamy?

Poliwęglan lity ma taki sam wygląd jak szkło, ale w rzeczywistości jest to pleksi. Poliwęglan lity występuje w różnych odcieniach, różne odcienie określają, ile światła słonecznego jest blokowane przez materiał. Do budowy zadaszeń używamy również płyt z poliwęglanu komorowego z obustronnym filtrem UV w kolorze bezbarwnym mlecznym i dymionym i poliwęglanu litego Fastlock Uni.
Nasze zadaszenia produkujemy z drewna klejonego warstwowo BSH oraz litego świerka skandynawskiego w klasie c-24.

pergola-brazowa-ogrod
gedrew-taras-brazowy
gedrew-zadaszenie-tarasu
czarna-pergola-taras