Gerard Roofs

gerard-roofs-ciemne-dachoblachowki-w-drewnianym-domu

Gerard Roofs w Polsce i na świecie

Gerard Roofs to pionier w branży stalowych blachodachówek. Pierwsze z nich wyprodukował w 1957 r. w Nowej Zelandii. Jest największym przedsiębiorcą w tej dziedzinie na całym świecie. Posiada aż trzy zakłady produkcyjne – w Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych i w Belgii.

Na polskim rynku firma Gerard Roofs działa od ponad 25 lat. Może pochwalić się imponującą kadrą doświadczonych i wykwalifikowanych dekarzy, jak i zespołów serwisowych oraz sprzedażowych. Markę wyróżnia szeroka  baza obiektów referencyjnych, które zostały pokryte jej blachodachówką na Podhalu oraz  w innych rejonach Polski do pokrycia domów oraz eleganckich hoteli, restauracji.

Gerard Roofs – pionierska dachówka z posypką skalną

Oferta Gerard Roofs zawiera 8 nowoczesnych profili, dostępnych w 13 naturalnych barwach skały. Ciekawą innowacją, jaką proponuje jest blachodachówka z posypką skalną, która pełni funkcję ozdobną, a także chroni przed korozją i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Blachodachówka GERARD składa się z aż 8 warstw, z których każda pełni rolę ochronną poprzedniej, a jednocześnie jest spoiwem pomiędzy nimi.  Dodatkowo blachodachówka jest złożona z rdzenia stalowego, zabezpieczonego dwustronnie powłoką anty korozyjna z Alu-cynku, który gwarantuje jej niedużą masę, sztywność oraz oczywiście wytrzymałość.

Gerard Roofs – doskonałe pokrycia dachowe

Stalowa dachówka od Gerard Roofs jest najchętniej wybieraną spośród innych dostępnych na rynku. Zawdzięcza to ciągłemu udoskonalaniu i dostosowywaniu jej do każdego środowiska mieszkalnego. Idealnie pasuje się do dachów oraz świetnie wpisuje się w indywidualne gusta klientów, czym zdobyła ich zaufanie.

Jest odporna na najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne, w tym burzę, gradobicie, kwaśne deszcze, lód, ogień, promienie UV, śnieg, trzęsienia ziemi, wiatr, a także na hałas.

Ponadto jest doskonałym pokryciem dachowym, bardzo lekkim, które może zostać zamontowane nawet na starych i nieco osłabionych konstrukcjach więźby dachowej, bez konieczności jej wzmacniania czy wymieniania.

Blachodachówka GERARD jest odporna na odbarwienia, piękna jak ceramika, ale dużo lżejsza i wytrzymalsza. Spełnia wszystkie wymagania dekarskie, nawet te najbardziej nieoczywiste, gwarantując dach o niewielkim spadku. Jest rewolucją dekarską dla nowoczesnych budynków. Jesteśmy twórcami technologii blachodachówki z posypką skalną.

gerard-roofs-ciemne-dachoblachowki-w-hotelu-arie
gerard-roofs-ciemne-dachoblachowki-w-hotel
gerard-roofs-ciemne-dachoblachowki
gerard-roofs-brazowe-dachoblachowki-w-hotelu