Gerda

Gerda - najwyższa jakość

Nasza misją jest kompleksowe podejście w zakresie nowoczesnych technologii bezpieczeństwa, spełniające indywidualne oczekiwania naszych klientów oraz potrzeby innowacyjnego rynku. Nasi pracownicy to ludzie kreatywni i innowacyjni, dzięki czemu wypracowywane są rozwiązania spełniające obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów. Aby sprostać tym oczekiwaniom, oferujemy produkty o najwyższej jakości, wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne.

Doświadczenie w produkcji drzwi

Drzwi zewnętrzne to istotny element podkreślający charakter budynku. Powinny współgrać z kolorystyką elewacji, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo domownikom. Gerda to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji drzwi. Nasze patenty i nowoczesne rozwiązania doceniają klienci, którzy ufają nam w dziedzinie drzwi antywłamaniowych. Poznaj naszą ofertę i zajrzyj do Katalogu – Drzwi do domów.

Jak wybrać odpowiednie drzwi wejściowe do mieszkania? Czym powinny się charakteryzować i jakie ich właściwości decydują o tym, że są wybierane przez właścicieli czterech kątów? Firma Gerda i jej konstruktorzy od wielu lat doskonalą swoje produkty. Celem jest dostarczenie klientom znakomitych drzwi do mieszkania w bloku wielorodzinnym. Cechuje je wytrzymałość, elegancja i funkcjonalność.

Wytrzymałe i niezawodne produkty

Posiadamy rozległe doświadczenie w zakresie produkcji akcesoriów, które stanowią idealny dopełnienie drzwi, pomogą zwiększyć bezpieczeństwo i dbają o Twój codzienny komfort. Wykonane z najwyższej jakości materiałów charakteryzują się niezawodną pracą, nawet przy ich intensywnym wykorzystywaniu.

Garaż jest dzisiaj niemal obowiązkowym elementem projektu domu jednorodzinnego. Może być obiektem wolnostojącym lub połączonym z domem. W każdym z tych przypadków wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Jest nim niezawodna, energooszczędna i pasująca do elewacji domu brama garażowa. Gerda to firma, która w swojej bogaciej ofercie posiada sprawdzone, solidne i funkcjonalne bramy garażowe segmentowe.

  • ul. Sokołowska 49
  • 05-806 Komorów
  • Tel: (+48 22) 329 10 30