Glassing

panele-szklane

Glassing - producent paneli szklanych z grafiką

Glassing to marka produktów ściśle związana z produkcją dekoracyjnych paneli szklanych, jak również produktów wykorzystujących innowacyjną technologię druku bezpośredniego UV w przedmiotach powszechnego użytku. Posiadamy wykwalifikowany zespół ludzi pracujących i współpracujących z firmą od 2003 roku przy projektowaniu i tworzeniu unikalnych rozwiązań.
Mamy Prawie dwudziestoletnie doświadczenie w doborze odpowiednich technologii, urządzeń oraz komponentów do produkcji dekoracji ściennych oraz elementów architektonicznych.

Glassing - panele szklane Kuchenne, Łazienkowe, Do Biur i Hoteli

Grafik, obrazy szklane wykonujemy w innowacyjnej technologii UnoGlass+ są drukowane bezpośrednio na powierzchni szkła , a następnie łączone ze specjalnym materiałem wgrzewanym w szkło. Proces ten odbywa się za pośrednictwem folii do laminacji EVA, w wysokiej temperaturze oraz próżni. Ważnym aspektem jest umiejscowienie folii EVA podczas procesu laminacji ze względu na fakt ograniczonej jej przezierności . Grafiki na jej powierzchni są fotorealistyczne i trwałe. Godnym uwagi jest fakt, że charakteryzują się bezpieczeństwem, wysoką estetyką, łatwością w utrzymaniu czystości oraz atrakcyjną ceną. Szczegółowy opis produkcji paneli szklanych oraz porównanie wszystkich dostępnych technologii znajdą Państwo w naszym poradniku.

Drzwi szklane, zabudowy oraz ścianki szklane

To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie coraz częściej wykorzystywane do dzielenia i łączenia powierzchni w domach i biurach. Zapewniają przestrzeń, przejrzystość i dużo naturalnego światła we wnętrzach. Bez wątpienia tak duży wybór wzorów, umożliwia stworzenie drzwi idealnie dopasowanych do każdego wnętrza, podkreślających jego styl. Okucia drzwi skrzydłowych wykonane są z stali nierdzewnej lub aluminium. Wszystkie modele mogą być łączone w dowolnej konfiguracji z zabudową ze szkła i luster. W ten sposób mogą efektywnie rozdzielać pomieszczenia np. sypialnie i garderobę czy też poszczególne segmenty w biurze. Wykonujemy także zabudowy szklane, które przede wszystkim doskonale sprawdzą się w dzieleniu przestrzeni, przy zachowaniu lekkości i światła. Można w nich zamontować drzwi wahadłowe lub przesuwne. Jeśli chcą Państwo zapewnić sobie efekt prywatności między dzielonymi pomieszczeniami warto użyć szkła matowego lub laminowanych zdjęć i grafik. Bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego każda zabudowa lub drzwi wykonywane są w oparciu o szkła hartowane i bezpieczne o grubości dostosowanej do potrzeb klienta nie mniejszej niż 8 mm.

Drzwi przesune, zabudowy wnęk

IDEA GLASS to seria spersonalizowanych drzwi do szaf przesuwnych z grafiką drukowaną bezpośrednio na laminowanym panelu szklanym. O wyjątkowości świadczyć może np. niepowtarzalny design oraz wysoka jakość wykonania. Świadczą o tym również starannie wyselekcjonowane system spełniający wszystkie standardy bezpieczeństwa oraz dbałość o każdy szczegół. Połączenie wszystkich tych cech produktu to gwarancja Jakości jaką oferujemy. Skrzydła drzwiowe IDEA GLASS : zbudowana w oparciu systemy przesuwne Sevroll ale dzięki szerokiej gamie kolorystycznej profili aluminiowych umożliwia przesuwanie drzwi szafy i zabudowy wnęk według indywidualnych upodobań. To również korpus szafy zbudowany z wysokogatunkowych płyt EGGER sprawia, że produkt zaklasyfikować można do klasy Premium oraz drzwi przesuwne z hartowanego panelu szklanego wykonanego w technologii druku bezpośredniego UV to gwarancja bezpieczeństwa z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

glassing-kuchnia
lazienka-wzor-kwiatow
glassing-szafa
glassing-kuchnia-niebieska-tapeta
szafa-biala