Glasskol

Glasskol (4)_Easy-Resize.com

Glasskol — kilka słów o naszej firmie

GLASSKOL to firma, która zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju szkła hartowanego. Wykonujemy kabiny prysznicowe na wymiar, drzwi szklane, drzwi szklane przesuwne i wnękowe, półki szklane. Zajmujemy się sprzedażą szyb do transportu  drogowego, szynowego i maszyn rolniczych. Wszystkie szyby hartowane posiadają niezbędne certyfikaty i homologacje. W ofercie mamy też odpływy liniowe do kabin prysznicowych montowanych bezpośrednio na płytkach i nowoczesne grzejniki szklane.

Glasskol — wieloletnie doświadczenie i praktyczna wiedza

Specjalizujemy się w realizacji wykonania zleceń kabin prysznicowych o nietypowych wymiarach. Oprócz tego do naszej oferty wchodzi taki asortyment jak okucia do szkła, uszczelki i środki do czyszczenia. Oferujemy produkty własnego autorstwa. Naszą specjalnością jest dopasowywanie ówczesnych trendów aranżacji łazivenek do specyfiki każdego wnętrza. Oferowane przez nas kabiny prysznicowe na zamówienie dostępne są w szerokim wachlarzu różnorakich modeli.

Glasskol — naszym priorytetem jest zadowolenie klientów

Nasi klienci mają do dyspozycji modele kabin z drzwiami przesuwanymi jak i otwieranymi, które mogą być umieszczone zarówno w rogu, wnęce łazienki jak i typu walk in w różnych wymiarach. Gwarantujemy sprawną, profesjonalną obsługęszybką realizację zamówień oraz bezpłatny transport na terenie Polski.

Glasskol (2)_Easy-Resize.com
Glasskol (3)_Easy-Resize.com