Gościniec Malinówka

Gościniec Malinówka - usytuowany w jednym z najpiękniejszych zakątków

Nasz kompleks usytuowany jest w jednym z najpiękniejszych zakątków Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. To doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, jak i koleżeński wypad. Region ten chętnie odwiedzany jest przez kajakarzy, fanów sportów wodnych, jazdy konnej, nordic walkingu i wędkarstwa, a zimą – również przez narciarzy i miłośników kuligów.

 

Doskonała lokalizacja

Oferujemy noclegi blisko jeziora, zaledwie w odległości 300 m. W pobliżu znajdują się też sklep spożywczy, a ponadto przystanek kolejowy PKP/PKM (100 m), co ułatwi Państwu zwiedzanie bogatej w różnorodne atrakcje okolicy. Wszystko to sprawia, że nasz gościniec jest nie tylko doskonałym miejscem do całorocznego wypoczynku, lecz także bardzo dobrą bazą wypadową. Wszystkich odwiedzających nas Gości zachęcamy do zabrania lornetek i aparatów fotograficznych, które pozwolą podziwiać i utrwalić na zdjęciach piękno okolicznej przyrody.

Doskonałe wnętrza

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę noclegów w przestronnie urządzonych pokojach lub eleganckich apartamentach, klimatycznych domkach, w zależności od indywidualnych preferencji. Ponadto Goście mogą korzystać z usług naszego baru podającego domowe posiłki. Do Państwa dyspozycji oddajemy też miejsce zabaw dla dzieci oraz salę na imprezy okolicznościowe i szkolenia.

Gościniec Malinówka-pokoje3
Gościniec Malinówka-domki
Gościniec Malinówka-łazienki
Gościniec Malinówka-kuchnia
Gościniec Malinówka
Gościniec Malinówka1
Gościniec Malinówka-pokoje1
Gościniec Malinówka-domki1
Gościniec Malinówka-pokoj6Gościniec Malinówka-pokoj6