Grano

Grano - zgodnie z ideą!

Jesteś tym, co jesz! Ta maksyma napędza do działania nasz zespół pasjonatów, którzy lwią część życia spędzili zdobywając doświadczenie i wiedzę w zakresie zdrowego żywienia. Dzięki ich pracy możemy zapewnić, że wszystkie produkty w ofercie sklepu Grano opracowane zostały z myślą o zachowaniu jak najlepszej wartości odżywczej i doskonałego smaku, z pełną gwarancją bezpieczeństwa osób na dietach wykluczających gluten.

Skąd ta gwarancja?

Własne młyny, ciągi produkcyjne i laboratorium zapewniają 100% kontroli nad jakością. Stale ulepszamy nasze produkty stosując wyłącznie najwyższej jakości, bezpieczne surowce od zaufanych partnerów oraz najnowszą wiedzę naukową. To dlatego z naszymi mąkami wszystko wychodzi lepiej, a dzięki gotowym mieszankom piekarniczym możesz codziennie jeść świeży bezglutenowy chleb przygotowany w domu w kilka chwil – bez żadnych obaw o zdrowie! Wielu mówi, że nasz jest najlepszy na rynku 😉

Produkty certyfikowane

Dzięki bogatej ofercie firmy GRANO możesz odkrywać nowe smaki zdrowej kuchni każdego dnia! Produkty marki GRANO ze znaczkiem „przekreślonego kłosa” ! Produkt certyfikowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej – członka europejskiej organizacji AOECS (Association of European Coeliac Societies).

grano mąka z grochu grano
grano mąka jaglana
grano mąka z groszku