Green Design Architektura Krajobrazu

Green-Design-taraas-z-basenem

Green Design - kilka słów o firmie

Firma Green Design Architektura Krajobrazu powstała w 2012 roku z połączenia wielkiej pasji do projektowania oraz chęci dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jej założycielką i osobą wykonującą projekty altan ogrodowych jest Karolina Peliksza – absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie kierunku Architektura Krajobrazu. Wszystkie projekty i pomysły mają pobudzić wyobraźnię każdego kto uwielbia przebywać na łonie natury.  Niezależnie od wielkości projektu istotna jest  zintegrowana strategia projektowania. Tworząc daną przestrzeń rekreacyjną pokonujemy wyzwania związane z terenem i wykorzystujemy naturalne walory miejsca.

Green Design - co projektujemy?

Jeżeli szukasz nieszablonowego projektu Altany lub Wiaty ogrodowej, to zapraszamy do Green Design Architektura Krajobrazu po Projekt Indywidualny. Biuro projektowe specjalizuje się w miejscach wypoczynkowych, które są swoistym uzupełnieniem przestrzeni ogrodu.
Naszą specjalnością są:

– Nowoczesne Altany Ogrodowe

– Altany z basenem

– Altany z jacuzzi

– Altany z sauną

– Siłownie ogrodowe

– Altany zaaranżowane jako biuro ogrodowe

Istnieje również możliwość zakupu gotowych projektów, które są dostępne ‘od ręki’ w sklepie Green Design.

Green Design - Indywidualne podejście do Klienta

Przez wszystkie lata działalności firmy Green Design Architektura Krajobrazu, udało się nam stworzyć setki projektów, które doczekały się swoich realizacji. Projekty Green Design cechuje indywidualne podejście do Klienta oraz fakt, że każda zewnętrzna przestrzeń musi odzwierciedlać zainteresowaniapotrzeby i uczucia osób w niej przebywających. Na wszystkich etapach naszej pracy bierzemy pod uwagę osobowość Inwestora, styl oraz przeznaczenie budynku. Co najważniejsze, każdy krajobraz składa się zarówno z elementów stałych jak i z żywych roślin, dlatego też istotna jest korelacja ‘zielonej materii’ z projektowanym przez nas budynkiem.

green-design-nowoczesna-altana
green-design-altana-z-piwoniami
nowoczesna-altana
Green-Design-Altana-z-Lawenda