Green Tree

green tree ziemia w rękach

Produkcja BIO projektów w Polsce

Green Tree jest niezależnym producentem, który dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu wdraża innowacyjne zastosowania dla bio kompostowalnych folii oraz opakowań. Kompostowalność to motto przewodnie tego przedsiębiorstwa. Zależy mu, by produkty ulegały rozpadowi, z którego uzyskany zostanie kompost, czyli nawóz zasilający przydomowe ogródki. Green Tree każdy z projektów realizuje w Polsce. Tworzy produkty z komponentów najwyższej klasy. Czas realizacji zajmuje około 2 tygodni. Jest więc bardzo krótki, co jest szczególnie istotne dla marek własnych indywidualnych klientów tejże firmy.

Green Tree z powodzeniem dąży do wyeliminowania tradycyjnego plastiku. Partnerami przedsiębiorstwa są rodzimi polscy klienci, którym zależy na wprowadzeniu idei zero waste oraz na użytkowaniu opakowań wyłącznie ze źródeł odnawialnych, które ulegają rozkładowi przez kompostowanie.

Green Tree - firma z misją

Misją Green Tree jest uświadomienie ludzi o zagrożeniach, jakie niosą dla środowiska kolejne pokolenia. Jej celem długofalowym jest powołanie do życia fundacji oraz zaproszenie do współpracy w niej instytutów i uczelni wyższych. Działalność fundacji będzie opierać się na kierunkach informacyjno – szkoleniowych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci tłumaczących konieczność zmian.

Green Tree jako indywidualna firma działająca od prawie 20 lat doskonale zna swoje cele krótko i długo terminowe. Do działania nakręcają ich rzesze osób pragnących zmian. Dużym bodźcem dla tego przedsiębiorstwa są dyrektywy unijne respektowane przez nasz kraj, które pozwolą Green Tree wprowadzać innowacyjne koncepcje, a jednocześnie rozwijać chęć zastąpienia szkodliwego dla życia plastiku innymi formami.

Bogate portfolio

Aktualnie na portfolio Green Tree składają się kompostowalne reklamówki jednorazowe ze Skrobii, sztućce jednorazowe z drewna , słomki z polimorów kompostowalnych i celulozy, worki na śmieci, naczynia jednorazowe z trzciny cukrowej, a także lunchboxy do posiłków na wynos o różnej pojemności.

W portfolio firmy znajdą się także reklamówki jednorazowe ze Skrobii termoplastycznej, do których zostanie wprowadzony brand Biotka i marki własne z logotypem sieci. A także sztućce jednorazowe, wykonane z CPLA oraz drewna w różnych gramaturach, słomki z celulozy, kompostowalne w warunkach Home Compost, talerze oraz miski z trzciny cukrowej, kubki do gorącego i zimnego z wkładem lub stworzone z bio polimerów, kompostowalne worki na śmieci wykonane z mieszanek skrobiowych z normą EN 13432.

green tree kubek
słomki zielone
green tree tacka
green tree reklamówka