GRILLPAL

wedzarnie-drewniane

GRILLPAL — doświadczenie, wiedza i pasja

Jesteśmy polskim producentem, a zarazem importerem i dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń wędzarniczych drewnianych i metalowych oraz wszelkiego rodzaju artykułów mających zastosowanie podczas wędzenia. Stoi za nami duże doświadczenie, wiedza i pasja w tym co tworzymy, a co przekłada się w większości na zadowolenie naszych Klientów. Doświadczenie i kontakty handlowe, jakie posiedliśmy przez lata swojej działalności, pozwalają nam sprzedawać wysokiej jakości produkty po cenach najkorzystniejszych na rynku. Używając produktów z naszej oferty poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Widzimy i reagujemy na nowe trendy, polegające na powrocie do smaku dzieciństwa, do świadomych metod wytwarzania wyrobów żywnościowych. Z naszymi klientami dzielimy się sprawdzonymi recepturami i posiadaną wiedzą w branży wędzarniczej.

GRILLPAL — nasze wędzarnie ogrodowe

Wędzarnie ogrodowe GRILLPAL produkowane są ręcznie przez doświadczonych ślusarzy i stolarzy, którzy gwarantują najwyższej jakości produkty, które dostępne są w sklepie internetowym, wszelkich aukcjach oraz w sprzedaży bezpośrednio w siedzibie firmy. Importujemy i dystrybuujemy również produkty innych znanych producentów polskich i zagranicznych. Jednak warunkiem sprzedaży takich produktów poprzez naszą sieć jest zawsze na pierwszym miejscu jakość wykonania, wysoka jakość zastosowanych w produkcji materiałów, trwałość i wygląd wizualny oraz praktyczne zastosowanie wędzarników. Zamówienia dostarczamy swoim transportem lub za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, pozostawiając Państwu wybór (wykaz proponowanych przewoźników jest na naszej stronie) z wybranym przez Państwa miejscem dostawy lub w jednym z Paczkomatów.

GRILLPAL — zalety wędzarni ogrodowych

Zaletą naszych wędzarni ogrodowych jest ich praktyczność, trwałość, dbałość o szczegóły w procesie produkcji, kompaktowość oraz konkurencyjna cena. Wszystkie elementy oraz wykończenia powierzchni zewnętrznych zostały wykonane z precyzją i dbałością o estetykę. Wędzarnie ogrodowe naszej produkcji, oprócz porządnie wykonanego paleniska oraz komory wędzarniczej, posiada także deflektor, który rozprasza dym i gwarantuje równomierne wędzenie produktów. Dokładny termometr umożliwi odczytanie temperatury, a przepustnica pomoże w regulacji strumienia powietrza. Każda wędzarnia posiada niską wagę oraz wymiary, które umożliwią swobodne przenoszenie urządzenia po całym ogrodzie, służą do tego wygodne rączki usytuowane na bokach wędzarni. Klamki do otwierania drzwiczek komory wędzarniczej wykonane są z materiału odpornego na wysokie temperatury.

GRILLPAL — to nie tylko wędzarnie

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do samych wędzarni ogrodowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy nie tylko domowe drewniane i metalowe wędzarnie z paleniskiem, ale również wędzarnie elektryczne z dymogeneratorem. Od teraz, nie musisz martwić się już o nic, wystarczy, że skupisz się na finalnym efekcie, na pewno wszystkim będzie smakować! Oprócz drewnianych wędzarek, które można postawić w ogrodzie oferujemy również stalowe wolnostojące piece szamotowe czyli piec koza. W naszym sklepie znajdziesz również akcesoria potrzebne do wędzenia, zaczynając od sztućców, haków, rusztów, sznurków wędzarniczych a kończąc na przyprawach czy podręcznikach do pogłębiania tajnej sztuki wędzenia wędlin, mięs, serów, ryb itp.

grillpall-wedzarnie-mala
grillpall-wedzarnia-do-miesa
grillpall-wedzarnia-ciemny-braz
grillpall-wedzarnia