Grupa Meblowa Chrząszcz – meble na wymiar

Grupa Meblowa Chrząszcz - rozwijający się zespół

Młody, prężnie rozwijający się zespół posiadający duże doświadczenie w branży meblarskiej. Wszyscy wyznajemy zasadę, że jakość sama się obroni. Każdego miesiąca przechodzimy nowe szkolenia, aby powiększać cały czas zasób swojej wiedzy. W naszym zespole znajdują się osoby z zawodem wyuczonym jako stolarz, jak i osoby biegle poruszające się w świecie e-commerce. Taka mieszanka jest gwarancją sukcesu. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

 

Meble produkowane od podstaw

Wiemy jak istotnym elementem każdego wnętrza, są odpowiednio dobrane meble. To one nadają mu charakter oraz potrafią idealnie odzwierciedlić osobowość właściciela mieszkania czy domu. Nasza oferta mebli posiada szeroką gamę stylów tak, aby każdy mógł wyrazić siebie bez najmniejszego problemu. Meble produkujemy od podstaw. Już na etapie projektowania uwzględniamy dbałość o każdy detal i pełną funkcjonalność danego mebla. Komfort użytkowania produkowanych przez nas mebli oraz bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości sprawiają, że są to jedne z najczęściej wybieranych mebli na znanych portalach aukcyjnych, a każdego miesiąca przybywają nam setki zadowolonych klientów.

Pełna kontrola nad jakością

Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie, według wymiarów i kolorystyki podanych przez klienta. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu meble na wymiar produkujemy w znacznie krótszym czasie niż konkurencyjne firmy. Samodzielność w produkcji sprawa, że mamy pełną kontrolę nad jakością. Nowym segmentem naszej oferty są wyroby z litego drewna. Oferowane przez nas blaty, stopnie produkowane są według starszych, sprawdzonych przez lata technologii obróbki i łączenia drewna. Setki pozytywnych opinii oraz recenzji w Internecie potwierdzają przedstawione przez nas wyżej zalety z wyboru naszej oferty.