Gumi

Gumi - drewniany taras

Specjalnie zaprojektowany łącznik, odpowiednio przygotowane modułowe deski, nowoczesne metody modyfikacji drewna, internetowe narzędzia do projektowania sprawiają, iż prawdziwy drewniany taras można teraz zmontować: samemu, szybko i bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Nowe zastosowania PODŁOGA BALKONOWA i TARASY Z HYDROIZOLACJĄ – tam gdzie montaż drewnianego pokrycia nie był do tej pory możliwy.

System Gumi

Decydując się na system GUMI, nie jesteś skazany wyłącznie na jeden wzór układania. Siedem modułowych desek daje możliwość tworzenia rozmaitych kombinacji. Tym sposobem możesz mieć na balkonie podłogę w kwadraty, cegiełkę, jodełkę, rzędy przeplatane, spiralę lub jeszcze inny deseń. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

Nasze motto brzmi: «Różne wzory układania bez docinania». Co to w praktyce oznacza? Że specjalnie zaprojektowany łącznik umożliwia trwały i solidny montaż, jednocześnie pozwalając na swobodne przekładanie desek. Zapomnij o konieczności przycinania elementów – specjalny system modułowy GUMI to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu łatwo i szybko ułożysz dowolny wzór.

Nasza ofertadrewniany taras

Nasza oferta to absolutny unikat na polskim rynku. Wprowadzamy nową jakość – estetyczne, trwałe i łatwe w montażu podłogi balkonowe, które dają ogromną swobodę kompozycyjną. System GUMI można zakładać na różne podłoża, nowe i stare. Zachęcamy do zainteresowania się tym wyjątkowym produktem!

  • IDEATEK Sp. z o.o. sp. k.
  • Cegielnia ul. Wawrzyna 2
  • 05-250 Radzymin
  • tel. (0048) 22 786 62 98
  • bok@gumitaras.pl