Guzzini

guzzini-naczynia

Guzzini - marka pochodząca z Włoch

Firma „Agiza” jest wyłącznym importerem w Polsce marki Fratelli Guzzini spa, pochodzącej z Włoch i będącej producentem artykułów gospodarstwa domowego. Firma F-lli Guzzini działa od ponad 100 lat i stale dba o innowacyjność oferowanych produktów.
Wysoki standard produktów gwarantuje kontrola jakości w całym łańcuchu produkcyjnym by usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Guzzini dba o estetykę swoich artykułów, dlatego w ofercie sklepu można nabyć kolekcje tworzone przez światowej sławy projektantów, którzy podążają za określonymi stylami gwarantując ich unikatowość oraz niepowtarzalny charakter.

Guzzini - wysoki standard bezpieczeństwa

Fratelli Guzzini posiada certyfikat Istituto Italiano Plastici, który przyznaje znak MPI, świadczący, że tworzywa sztuczne są dopuszczone do kontaktu z żywnością, gwarantując konsumentom najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.
W ofercie marki Guzzini znajduje się bardzo wiele produktów wykorzystywanych w domu czy w ogrodzie.

Guzzini - sprawdzona marka w domu oraz w podróży

W domu, na zewnątrz, podczas podróży służbowej lub rekreacyjnej – od ponad wieku oferujemy światu niezwykły związek z rzeczami tak ważnymi dla włoskiej tożsamości, ułatwiając codzienne życie, rozwijając relacje z ludźmi, poprawiając ich stosunek do jedzenia: innymi słowy, dokonywanie doświadczeń. Dobrze wykonane przedmioty i narzędzia do przechowywania, przygotowywania, serwowania i transportu żywności zwiększają wolność ludzi, umożliwiając im planowanie, dokąd chcą się udać.
Aby w pełni doświadczać miejsca, spotkania i chwile, planowane lub przypadkowe.

guzzini-pojemnik
guzzini-pojemnik
guzzini-pojemnik
guzzini-naczynia
  • AGIZA Marcin Althamer
  • SKLEP / MAGAZYN: ul. Słowicza 9
  • 05-075 Warszawa
  • 691708595
  • agiza@agiza.pl