Hag Art

hag-art-farby

Hag Art — od lat pomagamy klientom tworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza

Firma HagArt zajmuje się produkcją farb kredowych do stylizacji mebli i decoupage, wosków, lakierów oraz szablonów do mebli, decoupage jak i na ściany. Powstała ona z miłości rzeczy pięknych i nie powtarzalnych. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama kolorów farb kredowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyznaczamy nowe trendy wnętrzarskie

Oferujemy również dodatki, akcesoria i narzędzia do malowania – pędzle, wałki, szpachelki itp. oraz meble w stylu retro, shabby chic, vintage, prowansalskim, country.
Jest to miejsce stworzone dla osób ceniących przedmioty niepowtarzalne, stylowe, powstałe z pasji tworzenia rzeczy pięknych i oryginalnych. Każdy nasz produkt jest tworzony ręcznie przez co są one wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Nadadzą one niepowtarzalny charakter każdego wnętrza. Zanim przystąpisz do pracy – dla zdobycia wiedzy lub inspiracji – obejrzyj filmy instruktażowe które znajdziesz na naszej stronie w zakładce YouTube. A jeśli potrzebujesz odrobinę praktyki, dołącz do nas na warsztaty z praktycznej nauki technik stylizacji mebli grupowe lub indywidualne.

hag-art-lusro-swiecznik
hag-art-wzor
hag-art
hag-art-kogut-na-desce