Haniwood

drewniana miarka

Zabawki i akcesoria dla dzieci - Haniwood

Twoim priorytetem jest świadome rodzicielstwo i bardzo dbasz o to, co znajduje się w otoczeniu Twojego Dziecka? W takim razie, z pewnością docenisz ofertę mojego sklepu internetowego. Jako mama doskonale rozumiem potrzeby współczesnych Rodziców i bardzo dbam o to, aby w Haniwood nie zabrakło użytecznych akcesoriów. Znajdziesz tu rozwojowe i kreatywne zabawki, elementy wyposażenia wykonane z naturalnych, ekologicznych materiałów. Bezpiecznych zarówno dla Dziecka, jak i niemających negatywnego wpływu na środowisko.

Warto otaczać się tym, co naturalne.

Haniwood – poznajmy się bliżej!

Z myślą o Waszych Pociechach, tworzę miarki wzrostu z litego drewna, będące moim autorskim produktem. W starannie wyselekcjonowanej ofercie Haniwood znajdziesz sprawdzone markowe zabawki sensoryczne, bezpieczne i przydatne akcesoria oraz tekstylia. Z pewnością zachwycisz się nie tylko niebanalnym wzornictwem, różnorodnością faktur oraz harmonijnymi, przyciągającymi uwagę kolorami, ale docenisz także fakt, że większość asortymentu, została wyprodukowana i zapakowana w duchu less waste. Serdecznie Cię zapraszam.

Polecane produkty

Gry, klocki, układanki, przytulanki, pojazdy… nasze Dzieci od najmłodszych lat, uwielbiają spędzać czas w ich towarzystwie i to absolutnie nikogo nie dziwi. Dlatego każdy Rodzic świadomy tego, jak ważne są one dla rozwoju Malucha, powinien zadbać o to, aby wybierane zabawki były bezpieczne, ekologiczne i wykonane z naturalnych, biodegradowalnych surowców, np. takich jak lite drewno. Wychodząc więc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowałam wyjątkową ofertę na wyselekcjonowane, wyjątkowe produkty sensoryczne dla młodszych i starszych Dzieci.

haniwood miarka
haniwood Lampka chmurka LED
haniwood Deska-balansujaca
haniwood Tablica kredowa-droga
haniwood futom_materac-do-bujaka
haniwood poduszki