Harmony Studio

harmony-studio-kuchnia-biala

Harmony Studio - 20 lat doświadczenia w projektowaniu

Posiadamy 20 lat doświadczenia w projektowaniu i realizacji mebli na wymiar. Tworzymy nowoczesne meble kuchenne, piękne i funkcjonalne meble na zamówienie do mieszkań, domów i biur. Gwarantujemy wysoką jakość mebli wytwarzanych w oparciu o najlepsze materiały i wyposażonych w mechanizmy z dożywotnią gwarancją.
Oferujemy kompleksowe usługi: projekt mebli, pomiar, wykonanie oraz profesjonalny montaż.

Harmony Studio - meble kuchenne na wymiar

Dla naszych Klientów projektujemy meble kuchenne na wymiar – poznajemy Wasze oczekiwania i wybieramy najlepsze rozwiązania. Projektując meble do kuchni zwracamy uwagę na każdy szczegół. Czy meble kuchenne mają optycznie powiększyć małą kuchnię? A może sprawić, by kuchnia stała się przytulniejsza?
Nasze meble wykonujemy z najlepszej jakości materiałów, które cechują się długą żywotnością oraz perfekcyjną prezencją. Niezwykle ważna jest także funkcjonalność, dlatego w naszych meblach stosujemy innowacyjne rozwiązania. Wewnętrzne szuflady pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń, która w prostych, dużych szufladach w szafkach kuchennych pozostaje pusta i bezużyteczna. Udoskonalamy także szafki narożne – karuzele, wysuwane półki i wyciągi cargo umożliwiają pełne wykorzystanie narożnej szafki kuchennej. Wszystkie garnki, duże naczynia i patelnie swobodnie zmieszczą się w szafce, a wyjęcie ich zajmie dosłownie kilka chwil – bez bałaganu, bez wysiłku, bez przestawiania.

Harmony Studio - klasyczne i nowoczesne meble kuchenne

Tworzymy meble kuchenne w różnych stylach – zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Projektując kuchnię możemy łączyć różnego typu materiały, co pozwala na niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.
Posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę frontów, blatów kuchennych i elementów wyposażenia. W naszej ofercie dostępnych jest kilkaset rodzajów frontów kuchennych: fornirowanych okleinami naturalnymi, lakierowanych, foliowanych oraz drewnianych.
Oferujemy kilkadziesiąt kolorów i typów blatów kuchennych, które mogą być: laminowane, kamienne lub wykonane z mas akrylowych. Nasze meble wyposażamy w trwałe okucia renomowanej marki Blum z dożywotnią gwarancją. Pomagamy w wyborze sprzętu AGD i wyposażenia kuchni.

harmony-studio-recepcja
meble-lazienkowe-na-zamowienie
kuchnie-nowoczesne-na-wymiar
kuchnia-bialo-czarna
harmony-studio-kuchnia-na-wymiar-z-wyspa