HASTE GARDEN

haste-garden-zestaw-mebli-mohito

Serdecznie witamy w sklepie internetowym HASTE GARDEN !

Bogate, zdobywane od 1979 roku doświadczenie sprawia, że coroczna kolekcja mebli z trwałego drewna akacjowego jest odpowiedzią na najbardziej aktualne tendencje stylistyczne.
Dbamy również o dobór materiałów i wykończenia najlepszej jakości, oferując meble od lat spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów z naszego kraju a także z Europy i Ameryki.
KUPUJĘ BO POLSKIE!
Korzystając z lat doświadczenia polskiej branży meblarskiej stworzyliśmy dla Ciebie niepowtarzalną kolekcje ekskluzywnych mebli ogrodowych. Drewniane meble ogrodowe naszej marki produkowane są w Polsce przez doświadczonych stolarzy, abyś mógł cieszyć się odpoczynkiem na łonie natury.
Dumni z tego co nasze!
Zapraszamy do świata ekskluzywnego wypoczynku i zakupów w sklepie “HASTE GARDEN”.

HASTE GARDEN - nasza oferta mebli ogrodowych

Dokonując wyboru mebli ogrodowych kierujemy się zazwyczaj w pierwszej kolejności wygodą, wyglądem i funkcją foteli. Dzięki różnorodności luksusowych foteli w sklepie HASTE GARDEN każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Klasyczny lub nowoczesny design to wybór uzależniony od stylu pozostałych elementów aranżacji ogrodu, tarasu, balkonu lub oranżerii. Ławki stanowią bardzo wdzięczne uzupełnienie oferty designerskich mebli ogrodowych. Skomponowane ze stołami i fotelami urozmaicają grupę mebli, natomiast ustawione samodzielnie w pewnej odległości od domu będą bardzo zachęcającym miejscem odpoczynku. Ekskluzywne ławki ogrodowe mogą pełnić także funkcję ozdobną, uzupełniając całość kompozycji roślinnej. Szeroki wybór stołów daje możliwość skomponowania idealnej grupy mebli w zależności od wielkości powierzchni, którą chcecie Państwo zaaranżować. Większość naszych luksusowych stołów wykonanych jest w całości z drewna i pasuje do wszystkich foteli drewnianych, a podstawowym kryterium wyboru będą wymiary stołu.

krzeslo-brazowe
meble-do-ogrodu
haste-garden-zestaw-riviera
haste-garden-stol-i-krzesla
  • Haste Trade&Design
  • Nowowiejska 2
  • 55-120 Oborniki Śląskie
  • +48 71 734 53 71
  • +48 782 793 457
  • Fax: +48 71 734 53 73
  • sklep@hastegarden.com