Hettich

Hettich - postaw na funkcjonalność i nowoczesny design

W firmie Hettich tworzymy doskonałe połączenie inteligentnej techniki, funkcjonalności i designu. Zgodnie z tym twierdzeniem tworzymy i produkujemy różnego rodzaje okucia – od systemów szuflad i prowadnic poprzez zawiasy po systemy do drzwi przesuwnych i składanych. Dobre meble potrzebują dobrych rozwiązań do mieszkania, pracy i życia. Każdego dnia wielu pracowników staje przed wyzwaniem tworzenia inteligentnej techniki do mebli.

Zawiasy Hettich to serce dobrych drzwi: innowacyjne, niezawodne i solidne.

Zapewniają najwyższą jakość oraz różne opcje montażu i regulacji. Zawiasy Sensys i Intermat do szybkiego montażu wyróżniają się niezwykle prostym montażem i wygodną regulacją. Wielokrotnie nagradzany zawias Sensys swoją zintegrowaną amortyzacją zmienił świat zawiasów. Oba zawiasy, wspólnie z Intermat, zapewniają rozwiązania w każdej sytuacji konstrukcyjnej.

Systemy szuflad: dzięki nim meble stają się piękniejsze

Do każdego typu mebli firma Hettich ma w swojej ofercie odpowiedni system szuflad. Do kuchni, łazienki, sypialni, salonu czy biura. Systemy dla wszystkich zastosowań, z dobrze przemyślaną koncepcją. Komfortowe, stabilne, poruszające się z lekkością i atrakcyjne. Oskrzynie jedno- lub dwuścienne w różnych wariantach. Szeroki program akcesoriów, zoptymalizowanych dla każdej grupy docelowej.

Wszystko zależy od właściwego prowadzenia.

Różnorodność prowadnic do szuflad, oferowana przez Hettich, nie ma sobie równych. Precyzyjna prowadnica Actro 5D, sprawdzone prowadnice kulkowe oraz jedyna w swoim rodzaju prowadnica Quadro gwarantują komfortowe otwieranie i zamykanie szuflad w meblach z różnych segmentów cenowych, niezależnie od ich obciążenia.

Systemy do drzwi przesuwnych: odkryjcie komfort i różnorodność zastosowań

Dla powyższych alternatyw firma Hettich oferuje szeroką paletę innowacyjnych systemów okuć. Różnorodne systemy do drzwi przesuwnych, z różnymi systemami prowadzenia umożliwiają realizację projektów dla wszystkich programów mebli. Fronty różnych wielkości oraz wykonane z różnych materiałów przesuwają się lekko i komfortowo. A o najwyższy komfort otwierania i zamykania zadba Silent System.

  • Hettich Polska Sp. z o.o.
  • Lusowo, ul. Wierzbowa 48
  • 62-080 Tarnowo Podgórne
  • Tel.: +48 61 816 83 00
  • Fax: +48 61 816 83 02
  • office@hettich.com.pl