HIDE Phone Booths

hide-booth-budka-telefoniczna

Kabiny akustyczne HIDE - kilka słów o naszej firmie

W firmie AQUSTEC tworzymy rozwiązania dla biur, które przynoszą wartość dodaną swoim użytkownikom.
Wiemy, jak ważne są komfortowe warunki pracy w biurze – mają one wpływ na efektywność pracy i satysfakcję pracowników. Dlatego, łącząc naszą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy unikatowy produkt, jakim jest budka telefoniczna do biur, pod marką HIDE. Wciąż się rozwijamy i usprawniamy nasze produkty, a także rozbudowujemy swoją ofertę.
Tworzymy miejsca pracy, w jakich sami chcielibyśmy pracować. Z nami każdy może pozwolić sobie na zapewnienie komfortu pracy swoim pracownikom.

Kabiny akustyczne HIDE - postaw na innowacyjność

Innowacyjność naszych kabin akustycznych polega na ich modułowym charakterze, prostym procesie zamówienia oraz krótkim czasie produkcji. Modułowość kabin HIDE idzie w parze z ich doskonałą jakością i funkcjonalnością. Gwarantujemy przy tym najlepszy stosunek jakości do ceny, tak aby na nasze rozwiązania mogły sobie pozwolić nawet niewielkie firmy o ograniczonym budżecie.
Nasze budki cieszą się dużą popularnością w krajach Europy Zachodniej, gdzie trafiają przede wszystkim do francuskich biur.

Budka 1-osobowa HIDE

Wygodna, modułowa budka telefoniczna przeznaczona dla jednej osoby. Nie zajmuje wiele miejsca, a jej prosty, nowoczesny design świetnie wkomponuje się w wystrój każdego biura. Wielowarstwowe ściany wypełnione gąbką akustyczną i pokryte filcem gwarantują wyciszenie na poziomie 36 dB, co zapewnia idealne warunki do prowadzenia rozmów telefonicznych lub telekonferencji. Kabina akustyczna HIDE to oaza ciszy nawet pośrodku najgłośniejszego open space’a.
Specyfikacja: wymiary: 220 x 100 x 96 cm (wys. x szer. gł.), waga: 200 kg, wyciszenie: 36 dB.
Wyposażenie zawiera 4 x ciche wentylatory o łącznym przepływie powietrza 495 m3/h (2 w suficie i 2 w podłodze), uruchamiane automatycznie przez czujnik ruchu, możliwość regulacji mocy nawiewu za pomocą wygodnego pokrętła, półka o wymiarach 70 x 28 cm, powlekana lakierem antybakteryjnym o właściwościach dezynfekujących, montowana na wysokości 110 cm, oświetlenie LED włączane automatycznie na czujnik ruchu, bezpieczne drzwi na pasek magnetyczny, wykonane z 8 mm szkła hartowanego, bloker zapobiegający gwałtownemu zamykaniu drzwi, uchwyt powlekany lakierem antybakteryjnym, 1 x gniazdo elektryczne 230V + 2 x gniazda USB.
Dostępne wersje kolorystyczne: jasna: biała emalia na drzwiach + jasnoszary filc na ścianach, ciemna: czarna emalia na drzwiach + ciemnoszary filc na ścianach, wersja premium: 10 kolorów filcu naturalnego wełnianego + biała/czarna emalia na drzwiach.

Budka powiększona 1-osobowa HIDE

 

Powiększona kabina akustyczna HIDE to większy model budki telefonicznej do biura przeznaczonej dla jednej osoby. Świetne wyciszenie, przestronne wnętrze i wygodne biurko sprawiają, że budka powiększona idealnie sprawdzi się jako miejsce pracy indywidualnej wymagającej szczególnego skupienia. Kabina zapewnia też perfekcyjne warunki do udziału w spotkaniach online i prowadzenia wideokonferencji. Budka powiększona HIDE to rozwiązanie idealne dla każdej firmy, w której wiele spotkań odbywa się zdalnie.
Specyfikacja: wymiary: 220 x 130 x 96 cm (wys. x szer. gł.), waga: 285 kg ,wyciszenie: 36 dB
Wyposażenie zawiera: 4 x ciche wentylatory o łącznym przepływie powietrza 495 m3/h (2 w suficie i 2 w podłodze), uruchamiane automatycznie przez czujnik ruchu, możliwość regulacji mocy nawiewu za pomocą wygodnego pokrętła, półka o wymiarach 89 x 30 cm, powlekana lakierem antybakteryjnym o właściwościach dezynfekujących, montowana na wysokości 74 cm, oświetlenie LED włączane automatycznie na czujnik ruchu, bezpieczne drzwi na pasek magnetyczny, wykonane z 8 mm szkła hartowanego, bloker zapobiegający gwałtownemu zamykaniu drzwi, uchwyt powlekany lakierem antybakteryjnym, 1 x gniazdo elektryczne 230V + 2 x gniazda USB.
Dostępne wersje kolorystyczne: jasna: biała emalia na drzwiach + jasnoszary filc na ścianach, ciemna: czarna emalia na drzwiach + ciemnoszary filc na ścianach, wersja premium: 10 kolorów filcu naturalnego wełnianego +biała/czarna emalia na drzwiach.

Salki spotkań HIDE - dla 2 i 4 osób

Salki konferencyjne HIDE Phone Booths zapewniają najlepsze warunki do spotkań w głośnym i zatłoczonym biurze.
Kabiny akustyczne stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych sali konferencyjnych, które często są zajęte, a w niewielkich biurach po prostu nie ma na nie miejsca. Dzięki odpowiedniemu wyciszeniu salka spotkań HIDE zapewnia perfekcyjne warunki do poufnych spotkań z klientami i współpracownikami. Daje gwarancję ciszy, spokoju i prywatności nawet na przepełnionych powierzchniach biurowych typu open space.
Specyfikacja: salka spotkań HIDE 2-osobowa wymiary: 220 x 130 x 96 cm, waga: 285 kg, wyciszenie: 36 dB.
Wyposażenie zawiera: 4 x ciche wentylatory o łącznym przepływie powietrza 495 m3/h (2 w suficie i 2 w podłodze), uruchamiane automatycznie przez czujnik ruchu, możliwość regulacji mocy nawiewu za pomocą wygodnego pokrętła, półka o wymiarach 89 x 30 cm, powlekana lakierem antybakteryjnym o właściwościach dezynfekujących, montowana na wysokości 74 cm, oświetlenie LED włączane automatycznie na czujnik ruchu, bezpieczne drzwi na pasek magnetyczny, wykonane z 8 mm szkła hartowanego, bloker zapobiegający gwałtownemu zamykaniu drzwi, uchwyt powlekany lakierem antybakteryjnym, 1 x gniazdo elektryczne 230V + 2 x gniazda USB.
Dostępne wersje kolorystyczne jasna: biała emalia na drzwiach + jasnoszary filc na ścianach, ciemna: czarna emalia na drzwiach + ciemnoszary filc na ścianach, wersja premium: 10 kolorów filcu naturalnego wełnianego +biała/czarna emalia na drzwiach.

hide-booth-kabina-akustyczna-do-biura
salka-konferencyjna-hide-phone-booths-kabina-akustyczna-do-biur
hide-booth-kabina-akustyczna-do-biura-budka-telefoniczna
hide-booth-kabina-akustyczna-do-biura-budka
hide-booth-kabina-akustyczna-budka-telefoniczna-do-biura-szara-czarna
hide-booth-kabina-akustyczna-budka-telefoniczna-do-biura-szara