Hobart

Hobart zdjęcie główne

Stuprocentowa wydajność w Twojej kuchni

Bez względu na to, czy gotujesz dla tysięcy osób w zaledwie parę godzin, kilku osób oczekujących najwyższych kulinarnych standardów czy też należysz do prawdziwych rzemieślników przemysłu spożywczego – Twój sukces zależy od tego, czy możesz zrealizować swoje plany, czyli dzień po dniu oferować najwyższą jakość.

Aby to zrobić, potrzebujesz silnego zespołu i odpowiedniej kuchni. Kuchni, która Cię nie zawiedzie, niezależnie od tego, czy jest to pierwsze, czy 25-tysięczne danie.

Hobart - zmywanie bez wody

Zmywanie bez wody wydaje się niemal niemożliwe, ale czy na pewno? Zalążkiem każdego przedsięwzięcia jest wizja. Wiele produktów, które dziś ułatwiają nam życie, zrodziło się z utopijnych pomysłów ludzi z wizją. Bez wizji nie byłoby postępu. Tak samo dzieje się z sektorem technik zmywania. Przed wprowadzeniem na rynek linii PREMAX w 2007 roku zredukowanie zużycia wody o 50% w zmywarkach z transportem taśmowym byłoby nie do pomyślenia – dzisiaj jest faktem. Ten sukces motywuje nas do stawiania sobie coraz ambitniejszych celów, nawet takich, które innym wydają się niewykonalne. Na chwilę obecną nie znaleźliśmy sposobu, aby nasze zmywarki działały bez wody, ale nie oznacza to, że jest to niemożliwe.

Hobart - lider rynku zmywania

Od dziesięcioleci jesteśmy światowym liderem rynku technik zmywania komercyjnego. Obsługujemy między innymi hotele, restauracje i cateringi, duże instytucje żywienia, piekarnie, zakłady mięsne, supermarkety, firmy przemysłowe, linie lotnicze i statki wycieczkowe na całym świecie.

Od niemal 100 lat rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy urządzenia, a także systemy technik zmywania, gotowania i przygotowania żywności oraz technologii uzdatniania odpadów. Firma liczy 6900 pracowników, z czego 1100 pracuje w Niemczech. Od 2001 roku należymy do grupy US American Illinois Tool Works (ITW) zatrudniającej 45000 pracowników, którzy produkują i dystrybuują różne produkty w niezależnych firmach.

hobart mikser planetarny
hobart piec
hobart zmywarka
hobart zmywarka