Holyart

holyart magazyn

Holyart - trochę historii

Pod koniec 2006 sklep Pulchra Point Scn. widząc, że cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością strony internetowej Holyart.it decyduje się poświęcić tylko i wyłącznie zamówieniom internetowym artykułów religijnych i sztuki sakralnej, aby zapewnić klientom jeszcze lepszą i sprawniejszą obsługę.

W ten sposób powstaje Pulcranet Srl firma zajmująca się sprzedażą internetową artykułów religijnych przez markę Holyart oraz stronę internetową Holyart Poprzez kontynuację pracy wykonanej przez Pulchra Point Scn. Dziedzicząc personel oraz pomysły, Pulcranet Srl przedstawia się dzisiaj jako firma kompetentna, która zapewnia jeszcze lepsze usługi, jakie klient chciałby uzyskać dzięki pierwszej włoskiej stronie internetowej z artykułami religijnymi i sztuki sakralnej. Katalog strony Holyart.pl liczy tysiące artykułów, które na bieżąco się rozrastają: oprócz typowych artykułów świętych takich jak ikony, figury i krzyże znajdują się artykuły do użytku w kościele (kadzidla, wegle trybularzowe, olej do swiec), Akcesoria liturgiczne (Trybularze i Łódki, Kandelabry, Ampułki ), oraz różnorodne dewocjonalia dla osób, które chcą znaleźć coś wyjątkowego i niedrogiego.

Holyart - kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ludzi realnych z jasnym i prostym przesłaniem: oferujemy najlepszą obsługę! Oznacza to dla nas artykuły jedyne w swoim rodzaju, zrównoważone ceny , szybkie odpowiedzi, bezpieczne i wygodne metody płatnicze, szybka wysyłka, ale przede wszystkim, składasz zamówienie bez żadnego ryzyka!

Powtarzamy jeszcze raz: żadnego ryzyka dla kupującego. Jakiekolwiek błędy muszą być tylko nasze.

Dlatego właśnie chcieliśmy stworzyć strone sztuki sakralnej, w której:

produkty są oryginalne, piękne i użytkowe;
nawigacja jest bardzo prosta, treści codziennie aktualizowane dzięki wskazówką, które do nas docierają;
fotografie produktów są bardzo dobrej jakości, aby można zobaczyć każdy szczegół;
wysyłka sprawna i szybka: wysyłka sprawna i szybka: 48- 72 godziny od momentu wysłania;

holyart sesja zdjęciowa
holyart jan paweł II
budynek