Home Design

HOME DESIGN WAZON

Czym możemy Cię zaskoczyć?

Unikalny design to nasz priorytet. Jeździmy więc po świecie, odwiedzamy bardziej i mniej znane międzynarodowe targi, spotykamy się z różnymi grupami społecznymi i zawodowymi. Wszystko po to, aby zapewnić Ci szeroką i wyjątkową ofertę, nasycić Twoje zmysły, zainspirować. W szerokiej gamie produktów, jakie oferujemy, z pewnością znajdzie się gama propozycji spełniających Twoje wymagania. Lubisz nowoczesność? Połączymy dla Ciebie innowacyjną technologię z modnym wzornictwem, wpisującym się we współczesne trendy. W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór mebli w stylu boho, minimalistycznym, na wysoki połysk, nowoczesne oświetlenie oraz wiele produktów w stylu ekskluzywne glamour.
Wolisz klasyczne podejście do aranżacji? W naszej ofercie znajdziesz klasyczne materiały jak drewno, ceramika, szkło, bawełna, dzięki którym można stworzyć ponadczasowe wnętrza. Specjalizujemy się w imporcie mebli z drewna egzotycznego Sheesham oraz innych egzotycznych rodzai.

Czy można nam zaufać?

Zdecydowanie TAK. Jako bezpośredni dystrybutor i importer takich marek jak: KARE DESIGN (www.kare-design.com), Madam Stoltz, J-line, Interior, Hubsch, Belldeco, Trademark, Actona oraz wielu innych niszowych marek, możemy zaoferować najniższe ceny i szybkie terminy realizacji. Pracujemy 5 dni w tygodniu. Od godz. 08:00 do 17:00 pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy nastawieni na rozwój, co cenią sobie nasi klienci. W dalszym ciągu pozyskujemy nowych dostawców z kraju i zagranicy, którzy zapewnią naszym klientom dostęp do światowych trendów i niespotykane wzornictwo.

Wraz z zapotrzebowaniami naszych klientów, rozwinęliśmy własną produkcję unikalnych mebli, lamp i dodatków. Nasza zgrana ekipa stolarsko-ślusarsko-szklarsko-tapicerska wykonuje najbardziej wyszukane realizacje, zlecone nam zarówno przez klientów indywidualnych jak i projektantów i architektów. Jeśli więc wiesz, czego potrzebujesz, prześlij nam szczegóły, a my opracujemy projekt wykonawczy, wycenę i chętnie zrealizujemy nawet najbardziej wyszukane pomysły.

LAMPA MAŁPA
HOME DESIGN DONICZKI
HOME DESIGN WAZA