HomeCarpets

HomeCarpets - dywany niezastąpiony element wyposażenia

Dywany od wielu wieków są wspaniałą ozdobą wnętrz, którymi w łatwy i szybki sposób możemy odmienić charakter pomieszczeń. Stanowią one niezastąpiony element wyposażenia, który potrafi niesamowicie ocieplić i ożywić atmosferę mieszkania. Choć dywany zdobią w naszych domach głównie podłogi, dekoracje te znajdziemy także na ścianach. Unowocześniona technika produkcji dywanów sprawia, że obecnie dostępne są tkaniny o pięknych, fantazyjnych kolorach, wycinane metodą wyżej-niżej, przystosowane do prania w pralce oraz o różnej gęstości tkania i wysokości runa – dopasujemy dywany do niemal każdego stylu w jakim urządzone zostało mieszkanie czy dom.

HomeCarpets – dywany dla małych i dużych

Dywany nowoczesne, dywany klasyczne, dywany dziecięce…. Oferta jest naprawdę przeogromna! Wybierając odpowiedni dodatek możemy przyprawić się o zawrót głowy. Dlatego w zależności od potrzeb podzieliliśmy nasz sklep na praktyczne kategorie, aby każdy znalazł dla siebie to, czego potrzebuje w danym momencie. Współczesne technologie dają nam ogrom możliwości, dzięki czemu wybór stylowego dywanu odpowiadającego naszym gustom być może zajmie chwilę, ale przyniesie oczekiwany rezultat. Znając zapotrzebowania naszych Klientów posiadamy w ofercie dywany dla dziecimłodzieży oraz eleganckie dywany do salonubiurakuchni czy łazienki.

Asortyment naszego sklepu

Asortyment naszego sklepu zawiera szeroką gamę kolorów i wzorów, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych chodników dywanowych, tak aby każdy z Państwa mógł znaleźć produkt odpowiadający gustom i wymaganiom. Nasze kolekcje wyróżniają się eksplozją barw i nietuzinkowym wzornictwem, ale także funkcjonalnością tak ważną w dzisiejszych czasach. Podczas wyboru dywanu powinniśmy kierować się typem włókien z jakich został wykonany.

Wycieraczka pod drzwiami jest wizytówką każdego domu, to właśnie na nią napotykamy się od razu, przychodząc z zewnątrz i wchodząc do różnych pomieszczeń. Widząc przed drzwiami starą, zużytą, mało estetyczną wycieraczkę, nasuwa nam się negatywna impresja o tym co zastaniemy w środku… Obraz pierwszego wrażenia odgrywa szczególną rolę w relacjach i procesie opiniotwórczym.