Hotel Skal

Gastronomia

Hotel Skal - idealny dla każdego

Hotel Skal położony jest jedyne 150 m od morza. W pobliżu znajduje się piaszczysta plaża oraz park leśny z mnóstwem ścieżek rowerowych. Hotel ten wyróżnia się nowoczesnym wnętrzem, niepowtarzalną atmosferą, obsługą na najwyższym poziomie. Idea slow life, która przyświeca temu miejscu, gwarantuje wyśmienite doświadczenia kulinarne w hotelowej Restauracji Cynamon. A to za sprawą menu pełnego smaków i aromatów kuchni pomorskiej, tj. dań komponowanych przede wszystkim z bogactwa lokalnych produktów, jakimi są świeże, jak i wędzone ryby. Oraz daje możliwość korzystania ze słonecznych i morskich kąpieli, pozwalających nabrać sił witalnych.

Na gości czekają przytulne pokoje, wyposażone m.in. w Wi-Fi, ekspres do kawy, minibar, klimatyzację, a także apartamenty o wysokim standardzie z widokiem na morze bądź park. Hotel Skal to idealnie miejsce dla każdego – singli, par, seniorów oraz rodzin z dziećmi, dla których zapewnia niezbędny asortyment ułatwiający komfortowy wypoczynek. Najmłodsi goście mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, jak sala zabaw oraz animacje, które uczynią wypoczynek wyjątkowym i z całą pewnością niezapomnianym.

Strefa Wellness & SPA

W Hotelu Skal została stworzona strefa do odpoczynku i relaksu. Należy do niej SPA, które pomaga przywrócić równowagę ciała i duszy, gabinety odnowy biologicznej, Grota Solna z zjonizowanym i czystym powietrzem, tężnia solankowa z aerozolem pochodzącym z solanki kołobrzeskiej, a także normobaria, która jest innowacyjnym rodzajem terapii tlenowej przywracającym energię i dobry nastrój. Z kolei zabiegi wellness oparte na naturalnych kosmetykach i profesjonalizmie terapeutów, zapewniają relaks, regenerację i poczucie wyjątkowości.

Doskonałe miejsce na eventy i nie tylko

Hotel Skal oferuje także organizację konferencji biznesowych, eventów, spotkań, wyjazdów integracyjnych i wszelkiego typu imprez okolicznościowych, jak przyjęcia rodzinne, wesela, bale, studniówki, komunie święte, urodziny, imieniny, jubileusze, wieczory panieńskie i kawalerskie, chrzciny. Przy każdym z wydarzeń obsługa hotelu dba o najmniejsze szczegóły. Tworzy komfortową przestrzeń z przepięknym nadmorskim krajobrazem.

Basen
Apartament panorama
skal hotel Pokój
skal Hotel panorama